Останній день, щоб встигнути подати заявку на конкурс The Guardian

15 лютого 2016

Сьогодні останній день прийому заявок на всеукраїнський конкурс «The Guardian прямує в Україну». Ми вже отримали більше 60-ти проектів документальних фільмів. І опівночі закриваємо конкурс.

 

Шість відібраних команд-учасників презентуватимуть свої історії на пітчингу, який пройде під час фестивалю Docudays UA 31 березня 2016 року. За рішенням журі всеукраїнського конкурсу «The Guardian прямує в Україну» один переможець отримає грант до 5000 британських фунтів, а ще двоє – гранти до 3000 фунтів кожен на виробництво авторських документальних стрічок.

 

Для молодих режисерів з України це можливість знайти фінансування для власного короткометражного фільму, попрацювати з професіоналами з Великої Британії і України та показати своє кіно на одному з найбільш відвідуваних онлайн-ресурсів світу – The Guardian. Організатори конкурсу розшукують історії, пов'язані з суспільними перетвореннями або новими явищами в Україні, які можна показати через незвичайних героїв та зацікавити якомога ширше коло глядачів у всьому світі. Чому це унікальна можливість для молодих українських документалістів, журі конкурсу розказують в нашому інтерв'ю.

 

Про те, як подати свій проект, читайте за посиланням.

 

Організатори «The Guardian прямує в Україну»: The Guardian, Британська Рада в Україні, Docudays UA.

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020