string(4) "news" Онлайн-прем'єра фільму «Varta1, Львів, Україна» — Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

Онлайн-прем'єра фільму «Varta1, Львів, Україна»

23 листопада 2016

До річниці Революції Гідності режисер фільму «Varta1, Львів, Україна» Юрій Грицина оприлюднить стрічку для безкоштовного перегляду в мережі Інтернет. Від 24-го листопада фільм буде доступний на ресурсах YouTube та Vimeo.

 

Фільм Юрія Грицини «Varta 1. Львів. Україна» на березневому фестивалі Docudays UA отримав спеціальну відзнаку. Ця стрічка - приклад експериментальної документалістики, що демонструє пошуки нової кіномови серед молодих українських режисерів. Фільм використовує записи радіопереговорів автомобільних патрулів активістів Львова під час Євромайдану, щоб краще зрозуміти природу революції.

 

«Онлайн-прем'єра фільму присвячується річниці початку протестів на Майдані Незалежності в Києві. Молоде українське кіно повинне вміти знаходити шлях до свого глядача в будь-яких куточках України чи світу. Саме тому реліз фільму відбудеться як мовою оригіналу, так і з англійськими субтитрами. Питання, які порушуються у фільмі, залишаються актуальними й сьогодні. Майбутнє України й українського кіно зокрема залежить від нашого вміння ставити складні запитання собі та світу та не задовольнятися легкими відповідями. Тому фільм варто сприймати не лише як документ історичного моменту, але як і запрошення до роздумів, діалогу та дії», – зазначає Юрій Грицина.

 

Фільм розміщений у вільному доступі за посиланням.

 

На фото - кадр зі стрічки «Varta 1. Львів. Україна»

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020