ОБРАЗ МІСТА

Півжиття на Фукушімі

Рік
2016
Країна
Швейцарія
Тривалість
61’
Режисер(к)и
Франческа Скалізі,

Через п’ять років після катастрофи на атомній електростанції у Фукушімі японський фермер самотньо животіє в червоній радіаційній зоні. Пориви вітру слугують саундтреком для самотніх днів Наото, які він проводить, працюючи на своїй землі та доглядаючи худобу. Наото бореться, щоб побудувати нове життя у цьому постапокаліптичному ландшафті, безстрашно стоїть один на один із німою небезпекою радіації. Він – хранитель минулого і символ потреби людства у змінах.

Творча команда
Режисерська робота: Марк Олекса, Франческа Скалізі
Продюсування: Крістіан Лелонґ, Марк Олекса, Франческа Скалізі
Операторська робота: Якоб Штарк
Монтаж: Марція Мете, Франческа Скалізі
Звук: Грасієла Барраульт
Виробництво та дистрибуція
DOK MOBILE, Route de la Pisciculture 6A, 1700 Fribourg, Tel.: +41 079 718 48 91, Mark Olexa, mrkolexa@gmail.com, Francesca Scalisi, francesca.scalisi@outlook.it
Режисер(ка)
Франческа Скалізі

Франческа Скалізі народилася 1982 року, італійська режисерка та монтажерка. 

Разом з режисером Марком Олекса вона мешкаєу Фрібурі (Швейцарія) і керує продюсерською компанією DOC MOBILE. Їхній перший повнометражний документальний фільм «Півжиття у Фукушімі» знятий у Японії на плівку 16 мм і був показаний на Vision du Réel та міжнародному фестивалі документального кіно Hot Docs. Крім того, вони є засновниками та арт-директорами Flying Film Festival – першого у світі фестивалю, який буде повністю проведений у небі. Flying Film Festival – це конкурс короткометражних фільмів, організований у співпраці зі SWISS Air Lines з метою донесення короткометражних фільмів до ширшої аудиторії.

Вибрана фільмографія

Вибране: «Gente dei bagni – Люди зкупальні» (2015), «Моріом» (2015)

Режисер(ка)

Марк Олекса народився 1984 року, швейцарський режисер і продюсер. Вони мешкають у Фрібурі (Швейцарія) і керують продюсерською компанією DOC MOBILE. Їхній перший повнометражний документальний фільм «Півжиття у Фукушімі» знятий у Японії на плівку 16 мм і був показаний на Vision du Réel та міжнародному фестивалі документального кіно Hot Docs. Крім того, вони є засновниками та арт-директорами Flying Film Festival – першого у світі фестивалю, який буде повністю проведений у небі. Flying Film Festival – це конкурс короткометражних фільмів, організований у співпраці зі SWISS Air Lines з метою донесення короткометражних фільмів до ширшої аудиторії.

Вибрана фільмографія

Вибране (Марк Олекса): «Серцетрус» (2010), «Стратегема»(2014), «Моріом» (2015)


Синя зала
Будинок кіно
вул. Саксаганського, 6
Зустріч з режисерами
Вхід за квиткамиДивитися фільм
18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Audience Emancipated: Боротьба за кінотеатр «Емек»
ОБРАЗ МІСТА
Audience Emancipated: Боротьба за кінотеатр «Емек»
Рік
2016
Країна
Туреччина
Режисер(ка)
Emek Bizim İstanbul Bizim
Тривалість
48’
ОБРАЗ МІСТА
Планета Петріла
ОБРАЗ МІСТА
Планета Петріла
Рік
2017
Країна
Румунія
Режисер(ка)
Андрей Даскалеску
Тривалість
80’
ОБРАЗ МІСТА