Увесь цей джаз у Берліні

17 листопада 2017

21 листопада Український кіноклуб у Берліні запрошує на показ фільму «Dixie Land» Романа Бондарчука. Це один із беззаперечних глядацьких фаворитів нинішньої добірки фільмів прокату від DOCU/ХІТ.

 

До Дня Гідності та Свободи в Берліні глядачі матимуть нагоду подивитися новий документальний фільм Романа Бондарчука. Торік Роман Бондарчук був номінований на премію «Оскар» від України із фільмом «Українські шерифи». А цього року його фільм «Dixie Land» став кращим українським фільмом на ОМКФ-2017 і отримав «Золотого Дюка». Зараз режисер завершує роботу над ігровим повнометражним дебютом «Вулкан».

 

«Dixie Land» – це історія дитячого джаз-бенду із Херсона про перші складні питання юності. Про те, як мрія може полонити людину, робить великою й спонукає до змін. Фільм – світла мандрівка з дитинства в дорослий світ.

 

Модеруватиме подію кураторка кіноклубу Іванна Козак. Після показу буде можливість поспілкуватися зі спеціальним гостем вечора – джазовим музикантом Єфимом Камхіним – одним з учнів Семена Ривкіна, який організував джаз-бенд у Херсоні.

 

Місце показу: ACUDkino, Veteranenstraße 21, 10119 Deutschland

Час: 19:00

 

 

Подія відбувається за підтримки Посольства України в Німеччині та Docudays UA

 

Чільне фото: показ фільму «Dixie Land» під час Docudays UA-2017

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022