DOC/САДОК: екологічний Імаджинаріум

09 березня 2017

Docudays UA запрошує до вже традиційної програми заходів для наймолодших. Дитячий простір DOC/САДОК – це спеціально обладнана кімната та насичена програма активних та розвивальних занять для дітей. Про плани в програмі цьогорічного DOC/САДКА розповідає його координаторка Юля Соболь.

 

Наскрізною темою фестивалю у 2017 році є екологія. Чи є проблема навколишнього середовища такою вже надуманою, як уважають лідери певних країн, чи в нас насправді лишається обмаль часу на «безпроблемне» життя? Як змінюється екологія нашого світу та що ми можемо змінити в ньому, аби залишити придатне місце для існування наступним поколінням? Рішення щодо зменшення впливу людини на довкілля виникають не лише на глобальному рівні, а й локальному – у кожній родині та оселі. Ми можемо жити розумно та екологічно, і програма DOC/САДОК цього року переконує, що це може бути ще й весело та захопливо.

 

Цьогоріч будемо говорити про уважне ставлення до природних ресурсів і чому так важливо приділяти свою увагу не лише тому, що всередині, а й пакуванню, яке використовується в нашому щоденному побуті. Навчимося відрізняти види сміття та практикуватимемо розподіл і навіть переробку відходів. Поговоримо про екопоселення та розумні будинки, корисну їжу та здорові звички. А проект «Листочки» ознайомить нас не лише із фактами з екології, але й практичними навичками та розумінням того, як математика, логіка та знання іноземних мов допомагають у турботливому ставленні до Землі.

 

Зокрема, на території дитячої програми встановлять урни для розподілу сміття, батарейок на утилізацію та пластикових кришок; усі ресурси використовуватимуть бережливо: папір для малювання – із вторинної сировини, багаторазові підписані паперові стакани для води. Ми також запрошуємо всіх долучитися до повторного використання книжок та ігор, передавши їх у кімнату DOC/САДОК.

 

Догляд за найменшими дітьми (3–6 років) забезпечать професійні вихователі центру раннього розвитку Kangaroo Nursery School. А на дітей 6–12 років щодня чекатимуть розважально-пізнавальні зустрічі та цікаві заняття, співучасницею яких буде уважна та артистична Марина Нікольчева, досвідчена у спілкуванні з дітьми будь-якого віку.

 

Також цього року ми експериментуватимемо з документальним театром. На майстерні для підлітків 10–14 років працюватимемо з автобіографічними історіями, осмислимо екологічні проблеми театральними методами, дослідимо простори Києва й змайструємо із зібраного матеріалу етюди до документальної вистави.

 

Зареєструватися на курс можна буде з 15-го березня. Повний розклад майстер-класів незабаром буде в розділі DOC/САДКА на сайті та в соціальних мережах.

21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024
Грані незламності: показ та обговорення документального фільму «Євром…
Новини
19 лютого 2024
Грані незламності: показ та обговорення документального фільму «Євромайдан. Чорновий монтаж»
Новини
19 лютого 2024
Запрошуємо до студентського журі Docudays UA-2024!
Новини
16 лютого 2024
Запрошуємо до студентського журі Docudays UA-2024!
Новини
16 лютого 2024
Катерина Горностай: «Прикол Docudays UA в тому, що це фестиваль докум…
Інтерв'ю
08 лютого 2024
Катерина Горностай: «Прикол Docudays UA в тому, що це фестиваль документального кіно, про який ніколи не знімали нічого на відео»
Інтерв'ю
08 лютого 2024
Каталог української документалістики
Новини
07 лютого 2024
Каталог української документалістики
Новини
07 лютого 2024
Конкурс на послуги з координування кінопрограм
Новини
18 січня 2024
Конкурс на послуги з координування кінопрограм
Новини
18 січня 2024