Історії про довкілля: Docudays UA на «Зеленій школі»

25 квітня 2017

З 27-го по 30-те квітня в рамках «Зеленої школи» покажуть фотовиставку #EverydayClimateChange («Зміна клімату щодня») та спеціальну добірку стрічок від Docudays UA. Усе це історії про наші сучасні взаємини з довкіллям.

 

Наприкінці квітня в арт-просторі Plivka відбудеться вже традиційна «Зелена школа». Цього року організатори освітнього екопроекту розширили формат. Тут будуть не лише майстер-класи українських активісток та активістів, а й демонстрація різноманітних екологічних винаходів та екоярмарок. Говоритимуть про те, що означає бути в сучасних умовах екологічно свідомим, розглянуть питання екогаджетів, екологічного будівництва тощо.

 

Зокрема, фотовиставка #EverydayClimateChange, яка була представлена на нинішньому Docudays UA і яку можна буде побачити тут, – це особливі історії про те, як наше невігластво або споживацькі звички повільно, але невідворотно знищують світ навколо нас. А також що ми можемо зробити, аби цьому запобігти. ECC – волонтерський активістський проект (який заснував у 2015-му році фотограф із Токіо Джеймсон Вітлоу Делано), покликаний демонструвати щоденні свідчення зміни клімату на всіх континентах.

 

Фільми, які Docudays UA відібрав для показів, також розповідають про наші стосунки з довкіллям. 28 квітня можна буде подивитися «Велику рогату змову» режисерів Кіпа Андерсена та Кіґена Куна. Його автори поступово викривають найруйнівнішу для планети індустрію нашого часу й з’ясовують, чому провідні екологічні організації світу бояться про це говорити.

 

29 квітня покажуть фільм «Народжені бути вільними» Ґаяне Петросян. Це викривальне розслідування глобальної торгівлі китами, дельфінами й моржами від відважних журналісток-дайверок. Стрічка отримала Приз глядацьких симпатій на цьогорічному Docudays UA. 

 

В останній день, 30-го квітня, можна буде переглянути короткометражні стрічки. Серед них фільм «Пульс» режисера Робіна Петре – поетична та віртуозна історія, що вглядається у взаємини між фермерами та оленями й загалом у нашу зверхність щодо природи. Та робота режисерки Анастасії Максимчук, яка отримала головний приз конкурсу DOCU/УКРАЇНА на фестивалі. «Укриття» – історія зоозахисника і доґхантера, які стикаються в невидимій війні за визначення поняття людяності в країні, де занадто часто громадяни змушені діяти замість уряду.

 

27 – 30 квітня, з 12:00 до 20:00

Фотовиставка #EverydayClimateChange

 

28 квітня, 19:00

«Велика рогата змова» Кіпа Андерсена та Кіґена Куна

 

29 квітня, 19:00

«Народжені бути вільними» Ґаяне Петросян

 

30 квітня, 19:00

Короткометражні фільми

 

Адреса – арт-простір Plivka (вул. Васильківська, 1, 3 поверх).

Вхід на покази та фотовиставку – вільний.

 

Чільна світлина – кадр з фільму «Народжені бути вільними» (реж. Ґаяне Петросян)

 

21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024
Грані незламності: показ та обговорення документального фільму «Євром…
Новини
19 лютого 2024
Грані незламності: показ та обговорення документального фільму «Євромайдан. Чорновий монтаж»
Новини
19 лютого 2024
Запрошуємо до студентського журі Docudays UA-2024!
Новини
16 лютого 2024
Запрошуємо до студентського журі Docudays UA-2024!
Новини
16 лютого 2024
Катерина Горностай: «Прикол Docudays UA в тому, що це фестиваль докум…
Інтерв'ю
08 лютого 2024
Катерина Горностай: «Прикол Docudays UA в тому, що це фестиваль документального кіно, про який ніколи не знімали нічого на відео»
Інтерв'ю
08 лютого 2024
Каталог української документалістики
Новини
07 лютого 2024
Каталог української документалістики
Новини
07 лютого 2024
Конкурс на послуги з координування кінопрограм
Новини
18 січня 2024
Конкурс на послуги з координування кінопрограм
Новини
18 січня 2024