Іронічна документалістика про сільське господарство на UkraineLab

25 квітня 2017

29 квітня в рамках UkraineLab у Херсоні покажуть один із кращих фільмів спецпрограми «Покоління С.» фестивалю – «Капуста, картопля та інша сатана».

 

У самоіронічному тоні румунський режисер Шербан Джеорджеску розповідає історію одного села, яке застрягло між минулим і сучасністю, і водночас малює сатиру на сучасні реалії аграрної Європи.

 

«Щоб зрозуміти, за якими законами діє сільське господарство країни, режисер Шербан Джеорджеску взяв кредит у банку, орендував землю й зняв про свої подальші пригоди кіно «Капуста, картопля та інша сатана». Як з'ясувалося, листя румунської капусти й донині успішно об'їдає комуністична гусінь. Але найбільше вражає інший факт: румунські фермери відрізняються від своїх українських колег лише тим, що, підпираючи південно-східний бік Євросоюзу, артикулюють власні проблеми за допомогою мови кіно, тоді як українські кінематографісти мало цікавляться аграрним сьогоденням своєї країни», – коментує програмна координаторка фестивалю Ольга Бірзул.

 

Показ відбудеться під час «UkraineLab: Лабораторія сталості для громадських ініціатив та культури» (27.04 – 30.04) в Херсоні. Цей форум, організований ГО «Інша Освіта», – місце зустрічі професіоналів у сфері громадських ініціатив та культури з різних куточків України, які спільно працюватимуть над компонентами сталості для неприбуткових організацій.

 

29 квітня, 21:00

Місце: Ресторан «Моцарт», вул. Ярослава Мудрого, 50

«Капуста, картопля та інша сатана» Шербана Джеорджеску

Вхід безкоштовний. Необхідна реєстрація

 

Чільна світлина - кадр з фільму «Капуста, картопля та інша сатана» Шербана Джеорджеску

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022