Відлуння «Мелодії шуму» на Porto Franko

12 червня 2017

15-18 червня у Івано-Франківську відбудеться Міжнародний фестиваль Porto Franko. До складу спеціальної добірки музичного кіно Porto Franko Music Docs увійшов фільм з цьогорічної програми Docudays UA. У березні «Мелодія шуму» за участі режисерки Ґітти Ґcелл відкривав традиційну секцію фестивалю DOCU/ART, у якій йшлося про потужний потенціал механізму вторинної переробки у мистецтві.

 

Герої швейцарського фільму безупинно експериментують зі звуками навколишнього середовища, добуваючи оригінальну музику з водостічних труб, індустріальних звалищ і покинутих фабрик. Тому «Мелодія шуму» – відважна подорож у світ шумів та звуків, ритму та тиші. Це мандрівка разом із тими, хто слухає уважно і без жодних застережень. Це гвинти музичної «розбовтайки», що пристрасно шукають нових звуків, яких ніхто раніше не чув. Вони будують нові інструменти, працюють із фоновим дзижчанням повсякденності і таким чином перетворюють шум на звук.

 

Цей фільм змусить вас слухати очима і бачити вухами.

 

Показ відбудеться 17 червня о 15.00 у кінотеатрі «Люм’єр».

 

Квитки в касах кінотеатру. Ціна - 35 грн на один показ, 200 грн - абонемент на всю програму. Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

 

 

До спеціальній програмі авторського кіно про музикантів і музичну творчість також увійшли наступні фільмів: «Gogol Bordello Non Stop», «Одинадцятий», «Від станції до станції», «Панк-співачка», «B-Movie: звук і пристрасть у Західному Берліні», «Jamala.UA», «Gimme Danger: Історія великого Іґґі Попа та The Stooges».

Партнери проекту: Міжнародний фестиваль кіно та урбаністики «86», Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, Національний центр імені Олександра Довженка, Кінороби та телерадіокомпанія «Вежа».

Детальніша інформація - portofrankofest.com, kinolumiere.com

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022