Ранкові зустрічі на Docudays UA

20 березня 2017

Ексклюзивні документальні прем'єри, дискусії з експерт(к)ами та майстер-класи від зірок світової документалістики – команда Docudays UA готує для вас сім днів унікальних подій та показів. І серед них – ранкова кава, протягом якої ви зможете поспілкуватися з усіма режисерами конкурсних програм та експерт(к)ами правозахисних заходів фестивалю.

 

Щодня режисери, чиї фільми були показані напередодні в конкурсах DOCU/ПРАВА, DOCU/ЖИТТЯ, DOCU/КОРОТКО та DOCU/УКРАЇНА, у неформальній обстановці спілкуватимуться із глядачами. Ці зустрічі триватимуть протягом 10.30 – 11.30 починаючи з 26-го березня.

 

Далі о 11.30 на вас чекає година розмови з екоактивістами та правозахисниками. Будемо говорити про те, як українці розуміють права людини, про ситуацію свободи слова й вираження поглядів у Криму, роботу правозахисників на окупованих територіях і, звісно, про взаємозв'язок довкілля та прав людини. Про гостей цих заходів – детально анонсуватимемо на сторінці у фейсбуку програми RIGHTS NOW! 

 

Ранкові зустрічі відбуватимуться в Будинку кіно на третьому поверсі. Мова ранкової кави з режисерами - англійська. Зустрічі з правозахисниками відбуватимуться українською мовою.

 

Цього року в повнометражних конкурсах DOCU/ПРАВО та DOCU/ЖИТТЯ змагатимуться по 10 фільмів, у DOCU/КОРОТКО – 16, а в DOCU/УКРАЇНА – 13. Усі фільми традиційно демонструватимуться в Червоній та Синій залах Будинку кіно та кінотеатрі «Кінопанорама». А в правозахисній програмі близько 30-ти унікальних дискусій, розмов та майстер-класів.

 

Квитки на сеанси вже наявні в продажу. Обирайте свій фільм і до зустрічі на фестивалі!

 

Ранкова кава проходитиме за підтримки Розумна кава. Cпіворганізаторами зустрічей з правозахисниками є Центр інформації про права людини.

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022