Актуальні можливості для документалістів

10 квітня 2017

Цьогоріч Docudays UA запустив власну індустріальну платформу DOCU/PRO. Відтепер регулярно на нашому сайті ви також зможете знайти актуальні міжнародні гранти для режисерів на розвиток та виробництво документальних проектів.

 

DOCU TALENTS @ Ji.hlava IDFF

Дедлайн: 30 квітня

 

Захід відбудеться на базі індустріальної платформи фестивалю в Карлових Варах та за підтримки Міжнародного фестивалю документального кіно «Їглава». Відібрані повнометражні документальні фільми режисерів та продюсерів презентуватимуть 4 липня. Розглядають роботи із Центральної та Східної Європи.

 

The Ji.hlava Film Fund

Дедлайн: 30 квітня

 

Надає гранти на постпродакшн повнометражних або середньометражних документальних фільмів і фільмів, знятих у гібридному жанрі, із Центральної та Східної Європи.

 

EX ORIENTE FILM WORKSHOP 2017

Дедлайн: 4 травня

 

Відкрито для документальних повнометражних проектів на різній стадії виробництва. Майстерня запрошує режисерів та продюсерів, які своїми роботами хочуть змінити фокус бачення сьогоднішніх проблемних питань.

 

IDFA Bertha Fund

Дедлайн: 15 травня

 

Підтримує документалістів із країн, що розвиваються. Мета фонду – сприяти розвитку проектів на місцях і спонукати перетворення творчих документальних фільмів у справді глобальні кіномистецькі історії.

 

NextPix 2017 

Дедлайн: протягом року

 

До розгляду на грант приймаються ігрові, документальні та анімаційні проекти всіх тематик. Одна з головних вимог – історія повинна містити позитивну гуманістичну складову. Також прогнозований бюджет фільму не може перевищувати 250 000 $.

 

Чільне фото: воркшоп DocWorks: UA/UK під час фестивалю

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022