Актуальні можливості для документалістів

06 грудня 2017

Прийом фільмів на Docudays UA-2018 уже закінчився. Проте ми підготували для вас чергову добірку нових можливостей в індустріальній секції та актуальні міжнародні гранти на розвиток і виробництво документальних фільмів. 

 

ZagrebDox Pro 

Дедлайн – 7 грудня 


ZAGREBDOX PRO шестиденна програма, що включає чотири дні воркшопів і один день пітчінгового форуму для фільмів на різній стадії виробництва. Для участі обирають дванадцять креативних докуметальних проектів. Залишився останній день до кінця прийому заявок. Умови участі детальніше на сайті

 

Visions du Réel: Docs in Progress

Дедлайн – 15 грудня


Індустріальну секцію швейцарського фестивалю розраховано на ще не завершені проекті, втім на фінальних етапах виробництва: монтаж і пошук міжнародної дистрибуції. Для роботи буде відібрано шість фільмів. Про критерії відбору та умови детальніше читайте тут.

 

CPH:SCIENCE. Science Film Forum  

Дедлайн – 22 грудня  

 

Science Film Forum  частина нової міжнародної індустріальної платформи Данського фестивалю  CPH:DOX, яка має на меті зробити науку доступною та збільшити її вплив на широку аудиторію. CPH:SCIENCE заохочує міждисциплінарну співпрацю: кіно, наука, технології. Організатори шукають креативну документалістику про науку та технології, з потужною естетичною складовою та прицілом на соціальні зміни. 

 

The Big Sky Pitch 

Дедлайн – 31 грудня 

 

Частина індустріального блоку фестивалю  the Big Sky Documentary Film Festival. Організатори зазначають, що це унікальна можливість презентувати свій проект основним гравцям сфери документальної сфери кіно в США. Немає обмежень за формою чи змістом. Проект має бути незалежним і шукати кошти для завершення. Детально про умови участі – тут.

 

Filmmakers Without Borders

Дедлайн – 1 січня


Filmmakers Without Borders покликана допомогти наступному поколінню, що розповідає історії за допомогою цифрових технологій. Програма фондує та підтримує незалежних фільммейкерів, які займаються документальним, експериментальними проектами  та проектами з використанням нових медіа. Гранти доступні на будь-якій стадії виробництва: розвиток, виробництво, пост-продакшн. 

Docs in Thessaloniki 
 

Дедлайн – 5 січня 


Весняний форум, за словами організаторів, один із найшвидших способів потрапити на Європейський та міжнародний ринок документального кіно. У Салоніках пропонують розвинути свій проект, попрацювати з колегами, презентувати його фундаторам і розслабитись в конструктивній атмосфері. 

 

NEH Media Production Grants 

Дедлайн – 10 січня 


Проекти для NEH Media Production Grants мають бути націлені на трансляцію гуманістичних ідей і розвивати критичне мислення. Підтримують у тому числі й виробництво, й дистрибуцію фільмів, особливо тих, що обіцяють залучити широку аудиторію. 

Чільне фото: воркшоп учасників міжнародного конкурсу WARSCAPE під час Docudays UA-2017

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022