string(4) "news" Актуальні можливості для документалістів — Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

Актуальні можливості для документалістів

19 червня 2017

Продовжуємо корисну традицію новин про актуальні міжнародні гранти для режисерів на розвиток та виробництво документальних проектів.


EAST SILVER MARKET 2017  

Дедлайн: 30 червня

 

Цей «кіноринок» спеціалізується на документальних фільмах зі Східної та Центральної Європи. Він спрямований на те, щоб допомогти документалістам вийти на міжнародний ринок. Відкритий лише для завершених документальних фільмів. EAST SILVER MARKET відбуватиметься протягом фестивалю в Їглаві в жовтні цього року.

 

Tbilisi Cinema College

Дедлайн: 27 червня

 

Це новий міжнародний майданчик, який готує фахівців в індустрії виробництва відеоконтенту (кіно, тв-програми, рекламні ролики, музичне та інтернет-відео). Серед викладачів – європейські, американські та грузинські фахівці-практики. Детально про школу та умови вступу – на сайті.

 

Catapult Film Fund

Дедлайн: 20 серпня

 

Надає кошти на виробництво документальних фільмів у розмірі $ 5000 до $ 20000. На грант можуть подаватися також апліканти, які живуть поза США. Для цього уважно прочитайте умови за посиланням

 

One World Human Rights Documentary Film Festival

Дедлайн: 15 вересня

 

Ювілейний чеський кінофестиваль оголошує прийом фільмів до конкурсу. Приймаються роботи, створенні в останні два роки; повнометражні та середньометражні документальні фільми, а також експериментальні та інтерактивні проекти.

 

Чільне фото: Бріджит О’Шіа під час презентації на Docudays UA-2017 індустріальних можливостей фестивалю DOK Leipzig

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020