Актуальні можливості для документалістів

17 травня 2017

Цьогоріч Docudays UA запустив власну індустріальну платформу DOCU/PRO. Відтепер регулярно на нашому сайті ви також зможете знайти актуальні міжнародні гранти для режисерів на розвиток та виробництво документальних проектів.

 

Baltic Sea Forum

Дедлайн: 5 червня

 

Baltic Sea Forum – ринок проектів, що організовують Національний кіноцентр Латвії (National Film Centre of Latvia) та Європейська документальна мережа (European Documentary Network). Щорічно це місце зустрічі документалістів зі Східної та Західної Європи. Це платформа, де ви матимете змогу презентувати свої нові проекти європейським телеканалам, міжнародним дистриб'юторам, агентам продажу та різноманітним інституціям. Також для учасників передбачена серія майстер-класів, які підготують до фінального пітчингу.

 

DOK Co-Pro Market  

Дедлайн: 1 серпня

 

Уже 13-й DOK Co-Pro Market відбуватиметься 30–31 жовтня, до участі в якому відберуть 35 документальних проектів на різних стадіях розвитку та виробництва. Кожен з учасників матиме змогу поспілкуватися з телеканалами, фондами, дистриб'юторами та продюсерами, які зацікавлені в пошуках нових проектів. Уважно ознайомитися з умовами можна на сайті фестивалю DOK Leipzig.

 

CPH:DOX

Дедлайн: 1 вересня

 

Один із «найрозкутіших» фестивалів документального кіно у Копенгагені оголосив прийом заявок фільмів. Анкети та умови – дивіться за посиланням.

 

NextPix 2017

Дедлайн: протягом року

 

До розгляду на грант приймаються ігрові, документальні та анімаційні проекти на будь-яку тематику. Одна з головних вимог – історія повинна містити позитивну гуманістичну складову. Також прогнозований бюджет фільму не може перевищувати 250 000 $.

 

Чільне фото: зустріч команд-учасників програми DOCU/PRO із експертами під час Docudays UA-2017

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022