Актуальні можливості для документалістів

31 жовтня 2017

Залишився рівно місяць до дедлайну прийому фільмів на Docudays UA-2018. Про всі умови та конкурси можна почитати ось тут. Також ми підготували для вас чергову добірку актуальних міжнародних грантів для режисерів(ок) на розвиток та виробництво документальних проектів.

 

East Doc Platform

Дедлайн – 10 листопада

 

Один з найбільших майданчиків пошуку фінансування, копродюсерів та дистриб'юторів для документалістів зі Східної та Центральної Європи. East Doc Forum (для проектів у розробці гарна можливість презентувати свою ідею та знайти фінансування й копродюсерів), East Doc Market (кураторські зустрічі для підготовки до пітчингів проектів на етапі постпродакшену) та новий East Doc Interactive (круглий стіл для пошуку партнерів на етапі ідеї проекту). Умови подання детально на сайті.

 

NORTH PITCH – Below Zero 2018

Дедлайн – 27 листопада

 

Це міжнародна пітчинг-сесія документальних проектів, присвячених темам життя за Полярним колом. Режисер(к)и можуть торкатися найрізноманітніших сфер: від політики до зміни клімату. Окрім презентаційної частини, програма Below Zero 2018 має також і сесію практичних семінарів, під час яких вибрані проекти отримають відгук досвідчених міжнародних експертів ринку документалістики.

 

Sheffield Doc/Fest

Дедлайн – 30 листопада (ранній дедлайн), 9 лютого (стандартний дедлайн), 2 березня (пізній дедлайн)

 

Прийом заявок фільмів та VR-проектів оголосив і Шеффілдський фестиваль документального кіно Sheffield Doc/Fest. Усі умови – тут.

 

Cross Currents Doc Fund

Дедлайн – 30 листопада

 

Фонд підтримує виробництво короткометражних фільмів та сприяє поширенню історій про ті громади, які, як склалося історично, були маргіналізовані. Детально про умови подання заявок – тут.

 

DOK.Incubator

Дедлайн – 31 січня

 

Це програма для документалістів, які хочуть удосконалити свій фільм, консультуючись з експертами з кіносфери, а також іншими учасниками. Сюди подають проекти на стадії чорнового монтажу. Увесь воркшоп ділиться на три тижневі сесії в Чехії та Словаччині із фінальною презентацією проекту на Міжнародному кінофестивалі DOK Leipzig.

 

Зокрема, у попередніх сесіях DOK.Incubator брала участь команда фільму «Українські шерифи». Про те, як це відбувалося, можна почитати в нашому блозі.

 

Чільне фото: воркшоп учасників міжнародного конкурсу WARSCAPE під час Docudays UA-2017

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022