Актуальні можливості для документалістів

03 жовтня 2017

Чергова добірка актуальних міжнародних грантів для режисерів(ок) на розвиток та виробництво документальних проектів.

 

Майстерня DOC

Дедлайн – 27 жовтня

 

Уже четвертий набір до авторської школи відомого українського документаліста Сергія Буковського. Це спецкурси з ділового етикету, психології творчості, основ сценічної мови, літературної майстерності та, звісно, основ професії кінооператора, сценарної майстерності й режисури. Заняття розпочнуться 2-го листопада. Деталі – тут.

 

Можливості Visions du Réel

Дедлайни – 27 жовтня, 15 грудня, 3 січня

 

Фестиваль має чудову індустріальну платформу, яка пропонує професійні зустрічі для документалістів, кіно- та телепродюсерів, дистриб'юторів, фестивальних програмерів(-ок) та інституцій. Якщо у вас є проект фільму, подавайте його до таких секцій, як Pitching du Réel, Rough Cut Lab та Docs in Progress. Дедлайн – 15 грудня. Деталі – тут.

 

Також Міжнародний фестиваль документального кіно Visions du Réel, який з 1969 року проходить у швейцарському містечку Ньйон, оголосив прийом заявок фільмів до конкурсу. Дедлайн – 27 жовтня (для проектів, закінчених до вересня 2017-го року) та 3 січня 2018-го року (для проектів, які будуть закінчені до лютого 2018-го року). Деталі – тут.

 

Social Impact Media Awards

Дедлайн – 10 жовтня та 27 жовтня

 

Оголошено прийом фільмів та проектів до конкурсних програм SIMA. Social Impact Media Awards (SIMA) стартував 2013-го року як перший конкурс освітницько-медійних та документальних проектів. Умови щодо подачі проектів – дивіться тут.

 

The Manuel Rivera-Ortiz Foundation for Documentary Photography & Film

Дедлайн – 30 жовтня

 

Можливість для незалежних режисерів(ок) та фотографів(ок) отримати грант розміром у 5000$ на короткометражний проект від 10 до 30 хвилин. Перевага надається історіям, які порушують гостру соціальну та екологічну проблематику. Детально тут.

 

East Doc Platform

Дедлайн – 10 листопада

 

Один з найбільших майданчиків пошуку фінансування, копродюсерів та дистриб'юторів для документалістів зі Східної та Центральної Європи. East Doc Forum (для проектів у розробці гарна можливість презентувати свою ідею та знайти фінансування і копродюсерів), East Doc Market (кураторські зустрічі для підготовки до пітчингів проектів на етапі постпродакшену) та новий East Doc Interactive (круглий стіл для пошуку партнерів на етапі ідеї проекту). Умови подачі детально на сайті.

 

Документальний проект «Юридичної Сотні»

 

ГО «ВПО «Юридична Сотня» шукає знімальну команду для створення документального фільму. Ця організація була створена влітку 2014-го року і на даний час надала безоплатну правову допомогу для понад 20 тис. учасників АТО та членів їхніх сімей. Нині організація проводить адвокаційні кампанії задля зміни законодавства, спрямованого на соціально-правовий захист учасників АТО. Щодо умов долучення до документального проекту пишіть сюди. Контактна особа – керівниця комунікаційного напрямку «Юридичної Сотні» Олена Лисенко.

 

Чільне фото: пітчинг проектів під час Docudays UA-2017

21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024