Актуальні можливості для документалістів

01 вересня 2017

Цьогоріч Docudays UA запустив власну індустріальну платформу DOCU/PRO. Відтепер регулярно на нашому сайті ви також зможете знайти актуальні міжнародні гранти для режисерів(ок) на розвиток та виробництво документальних проектів.

 

DocLab Academy

Дедлайн – 4 вересня

 

Це п'ятиденна крос-медійна програма під час фестивалю IDFA, присвячена інтерактивному документальному кіно, проектам віртуальної реальності, медіа-артові, авторським експериментам. Про умови й формати детальніше за посиланням.

 

Школа документального кіно «Скарб Солідарності»

Дедлайн – 15 вересня

 

Цикл тренінгів та семінарів про польський документ та феномен суспільного руху «Солідарність», який для молоді організовує Центр думки Івана Павла ІІ (Варшава) та Український католицький університет (Львів). Умови участі в цих практичних та теоретичних заняттях за посиланням.

 

Envision Sound

Дедлайн – 28 вересня

 

Британська Рада в партнерстві з Національним центром Олександра Довженка запускають першу в Україні програму професійного розвитку кінокомпозиторів. Серед кураторів – відомі кінокомпозитори Майкл Прайс (Велика Британія) та Алла Загайкевич (Україна). Участь у програмі – безкоштовна. Прийматимуться заявки від кінокомпозиторів на початковому чи середньому етапі кар’єри, які вже реалізували щонайменше дві роботи для будь-якого жанру кіно/відео. Більше деталей тут.

 

Gaude Polonia

Дедлайн – 15 жовтня

 

Відкрито прийом заявок на програму «Gaude Polonia», призначену для молодих митців із країн Центрально-Східної Європи. Стипендію можливо отримати як на навчання, так і на реалізацію власного проекту. Від кандидатів вимагають володіння польською мовою щонайменше на початковому рівні. Вичерпніше тут.

 

The Manuel Rivera-Ortiz Foundation for Documentary Photography & Film

Дедлайн – 30 жовтня

 

Можливість для незалежних режисерів(ок) та фотографів(ок) отримати грант розміром у 5000 $ на короткометражний проект від 10 до 30 хвилин. Перевага надається історіям, які торкаються гострої соціальної та екологічної проблематики. Детально тут.

 

Чільне фото: воркшоп конкурсу WARSCAPE під час Docudays UA-2017

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022