«ПРОТИДІЯ ІНШУВАННЮ!» Нова можливість для документалістів

17 січня 2017

Оголошено прийом заявок на конкурс одного з найважливіших кінофестивалів Німеччини Go East із призовим фондом у 4000 євро.

 

Go East спільно з фондом «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» запустив новий відбір до проекту «ПРОТИДІЯ ІНШУВАННЮ!». До участі запрошуються молоді режисери з Німеччини та Центральної й Східної Європи, які працюють із темами щодо прав людини. До підтримки проекту долучився також і Docudays UA.

 

Головна мета конкурсу – використовуючи засоби кіно, дослідити іншування людей, які належать до різноманітних соціальних, релігійних, етнічних груп та/або сексуальної орієнтації чи ґендерної ідентичності. Роботи можуть змальовувати також окремих активістів чи ініціативи, які показують громадянську сміливість у боротьбі проти дискримінації осіб.

 

Кінопроекти приймаються до 31 січня. Детальні умови дивіться за посиланням.

 

Проект «ПРОТИДІЯ ІНШУВАННЮ!» також має свій веб-сайт, де показано, у якому саме напрямку, досліджуючи тему, рухаються кінематографісти. Тут представлені роботи першого конкусу «ПРОТИДІЯ ІНШУВАННЮ!». Зокрема, ці фільми можна буде побачити на фестивалі Go East у Вісбадені у квітні 2017-го року. Також покази плануються і в рамках правозахисних заходів на фестивалі Docudays UA у 2017-му році.

 

На фото кадр із фільму «Голоси» режисерів П’єра-Іва Далька та Катерини Ізместьєвої

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022