«Три ноги» успішного пітчингу. Тренінг для учасників WARSCAPE

25 січня 2017

28 та 29 березня найвідоміший експерт у галузі документалістики Туе Стін Мюллер навчатиме молодих кінематографістів презентувати власні проекти. Тренінг відбудеться під час фестивалю Docudays UA у Києві в рамках міжнародного конкурсу WARSCAPE.

 

Потрапити на подію зможуть не більше шести команд, чиї заявки відберуть під час конкурсу. Учасникам із-поза Києва, зокрема і з-за кордону, будуть надані гранти на проїзд.

 

Сьогодні Туе Стін Мюллер – один із найкращих тренерів, які навчають кінематографістів відстоювати свої проекти на пітчингах світового рівня. Упродовж двадцяти років він був кіноконсультантом, дистриб’ютором, менеджером фестивальної діяльності в Данській кіноакадемії. Також очолював Європейську мережу документального кіно, відбирав роботи і працював на таких фестивалях, як DocsBarcelona, Magnificent7 та DOK Leipzig. Сьогодні Туе консультує режисерів та викладає в різних кіношколах Європи і, що найважливіше, є визнаним експертом сучасної східно-європейської документалістики.

 

Молодим кінематографістам Туе Стін Мюллер насамперед радить таке:

 

- не забувайте бути собою, не намагайтеся грати – будьте пристрасними! Покажіть, що власний проект є важливим для вас, скажіть, чому ви займаєтесь саме ним;  

- пам'ятайте, що за допомогою пітчингу ви запрошуєте своїх колег до проекту, просите їх дізнатися про нього більше та взяти в ньому участь;

- пам'ятайте, що пітчинг стоїть на «трьох ногах» – тексті, який ви написали, візуальній презентації та усній частині – вашій розповіді про нього;

- пам'ятайте, що усна презентація повинна бути простою та конкретною. Залиште важливі естетичні рішення на майбутні зустрічі.

 

Дводенний семінар допоможе кінематографістам удосконалити навички й стратегії просування власних проектів. Усі учасники тренінгу презентуватимуть свої історії на пітчингу, який відбудеться під час фестивалю Docudays UA 30 березня 2017 року. За рішенням журі міжнародного конкурсу WARSCAPE переможець отримає грошовий приз – 5000 доларів США.

 

Прийом заявок триває до 10 лютого. Детально про умови подачі дивіться за посиланням.

 

Організатори конкурсу: Делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні та Docudays UA. Проект відбудеться також за підтримки Посольства Франції в Україні та Французького інституту в Києві.

 

На фото: Туе Стін Мюллер під час майстер-класу на Docudays UA-2016

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022