Current Time вручить спеціальний приз одному з конкурсних фільмів Docudays UA-2018

21 лютого 2018

Незалежна міжнародна служба новин «Current Time» відзначить спеціальною нагородою одного з учасників конкурсу фестивалю. Призовий фонд відзнаки – 5 000 доларів США. Нагорода передбачає приз режисерові або режисерці та ліцензійну винагороду продюсерам фільму за право на показ фільму на Current Time TV.

 

Особливість цієї нагороди – підтримка унікальних талантів і сприяння видимості та впливовості режисерів і режисерок та їхніх робіт, які здатні спонукати до змін.

 

«Покликання «Current Time» – розповідати реальні історії про реальних людей, – говорить виконавчий редактор програми повнометражних фільмів «Current Time» Кенан Алієв. – І співпраця із фестивалем Docudays UA дозволяє нам заохочувати та підтримувати найталановитіші та найсильніші незалежні голоси в документалістиці, щоб вони могли розповідати історії власними голосами. Ми дуже захоплені тим, що можемо зробити цей внесок у розвиток свободи слова й сили творчості. У розвиток вільнодумних особистостей».

 

«Український ринок багатий на таланти й історії, що надихають, і спирається на велику традицію мистецтва, зокрема кіно. Ми також прагнемо відіграти певну роль у підтримці цієї традиції й забезпеченні її майбутнього за допомогою партнерств із незалежними продюсерськими компаніями з усієї України», – додав Кенан Алієв.

 

«Current Time» – незалежна міжнародна служба новин, заснована у 2014 році. Це проект «Радіо Свобода» у співпраці з «Голосом Америки». На каналі регулярно показують творчі документальні фільми, зокрема заборонені в Росії через свій зміст.

 

Стежте за нашими новинами!

 

Чільне фото: церемонія нагородження Docudays UA-2017

21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024