Дивіться в ІЗОЛЯЦІЇ документальний фільм «Дорослі»

23 жовтня 2018

30 жовтня Docudays UA спільно з Ґете-Інститутом в Україні запрошують на показ одного з кращих фільмів цьогорічної спецпрограми фестивалю СИНДРОМ РІВНОСТІ.

 

Кіно «Дорослі» зосереджується на сумнівності нездоланних бар’єрів між людьми із синдромом Дауна та того суспільства, що держава визначає «нормальним». Режисерка Майте Альберді неймовірно точно фіксує абсурдність та жорстокість таких меж. Герої фільму відвідують спеціальний навчальний заклад для людей із синдромом Дауна. Тут їх вчать куховарити, вести власні фінансові справи, обговорюють з ними статеве життя. Попри те, що їх навчають, як стати «відповідальними дорослими», усі четверо залишаються залежними від інших, які приймають за них рішення. І це велике розчарування для них.

 

Показ документального фільму «Дорослі» відбудеться в рамках виставки «Що важливо», яка відкрилася в столичному креативному просторі Izone. Це перша в Україні мистецька виставка про та за участі людей із синдромом Дауна. Кураторки Лізавета Герман та Марія Ланько відібрали та поєднали понад 40 робіт, які дозволять відвідувачам зануритися у світ того, що важливо для людей із чи без додаткової хромосоми. До проекту ввійшли роботи, створені сучасними українськими митцями за останні 20 років, а також проекти, реалізовані самостійно та в партнерстві з людьми із синдромом Дауна. Гості також побачать об’єкти з Німеччини: роботи художників із синдромом Дауна та серію фотопортретів. Відвідати виставку можна до 8 листопада.

 

Фільм «Дорослі» Майте Альберді

30 жовтня, 19:00

IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8)

 

Чільне фото: кадр з фільму «Дорослі» Майте Альберді

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020