Актуальні можливості для документалістів

19 серпня 2018

Осінні дедлайни міжнародних програм та грантів зовсім скоро! Зверніть увагу на актуальні можливості для документалістів.

 

EAVE Producers Workshop 2019

Дедлайн – 31 серпня

 

Чудова можливість протягом року провести три інтенсивні тижні в роботі над своїми документальними або ж ігровими проектами. Ці сесії включають консультації з маркетингу, з визначення аудиторії та піар-інструментів. Інтерв'ю на участь у навчальних воркшопах відбудуться восени цього року, а результати оголосять у грудні.

 

DocLab Academy

Дедлайн – 1 вересня

 

Це п'ятиденна крос-медійна програма під час фестивалю IDFA, присвячена інтерактивному документальному кіно, проектам віртуальної реальності, медіа-артові, авторським експериментам. Про умови й формати детальніше за посиланням.

 

Good Pitch

Дедлайн – 5 вересня

 

Good Pitch – платформа, яка ставить за мету об'єднати режисерів з фондами, неурядовими організаціями, активістами, меценатами, медіа-майданчиками в створенні не лише фільму, а особливої інформаційної кампанії, дотичної до його теми.

 

Cross Currents Doc Fund

Дедлайн – 30 листопада

 

Фонд підтримує виробництво короткометражних фільмів та сприяє поширенню історій про ті громади, які, як склалося історично, були маргіналізовані. Детально про умови подання заявок за посиланням.

 

Чільне фото: пітчинг проектів Civil Pitch під час Docudays UA-2018

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020