Актуальні можливості для документалістів

11 вересня 2018

Осінь – найактивніша пора, а тому не пропустіть дедлайни подачі фільмів у конкурсні програми фестивалів документального кіно та їхні індустрійні платформи!

 

ONE WORLD

Дедлайн – 15 вересня (ранній), 1 листопада (останній).

 

Один з найбільших європейських кінофестивалів оголосив прийом заявок до конкурсних програм: міжнародної програми креативних документальних фільмів, програми фільмів з «impact» складовою та конкурсу фільмів чеського виробництва.

 

GAUDE POLONIA

Дедлайн: 15 жовтня.

 

Відкрито прийом заявок на програму «Gaude Polonia», призначену для молодих митців з країн Центрально-Східної Європи. Стипендію можна отримати як на навчання, так і на реалізацію власного проекту. Від кандидатів вимагають володіння польською мовою щонайменше на початковому рівні.

 

VISIONS DU RÉEL

Дедлайн – 15 жовтня (для фільмів, вироблених до вересня 2018-го року) та 21 грудня (для фільмів, вироблених до 15 березня 2018-го року).

 

Міжнародний фестиваль документального кіно Visions du Réel, який з 1969 року проходить у швейцарському містечку Ньйон, оголосив прийом заявок фільмів до конкурсу.

 

Фестиваль також має чудову індустріальну платформу, яка пропонує професійні зустрічі для документалістів, кіно- та телепродюсерів, дистриб'юторів, фестивальних програмерів(-ок) та інституцій. Якщо у вас є проект фільму, подавайте його до таких секцій, як Pitching du Réel, Rough Cut Lab та Docs in Progress. Дедлайн – 14 грудня.

 

CPH:FORUM

Дедлайн – 15 листопада.

 

Це частина міжнародної кіноіндустрійної платформи відомого Данського фестивалю CPH:DOX, що має на меті зробити науку доступною та збільшити її вплив на широку аудиторію. Ця програма заохочує міждисциплінарну співпрацю: кіно, наука, технології. Організатори шукають креативну документалістику про науку та технології з потужною естетичною складовою та прицілом на соціальні зміни.

 

Чільне фото: B2B DOC під час Docudays UA-2018

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021