Актуальні можливості для документалістів

06 грудня 2018

Грудень обіцяє бути плідним! Тримайте нові можливості та подавайте свої проекти.

 

LYFTA

Дедлайн – 14 грудня

 

Цифрова платформа LYFTA оголосила прийом заявок короткометражних історій. Шукають готові проекти тривалістю 2–7 хвилин.

 

Docs in Progress

Дедлайн – 14 грудня

 

Індустріальну секцію швейцарського фестивалю Visions du Réel розраховано на ще не завершені проекти, утім на фінальних етапах виробництва – монтаж і пошук міжнародної дистрибуції. Для роботи буде відібрано шість фільмів. Про критерії відбору та умови детальніше читайте тут.

 

The Big Sky Pitch

Дедлайн – 31 грудня

 

Частина індустріального блоку фестивалю the Big Sky Documentary Film Festival. Організатори зазначають, що це унікальна можливість презентувати свій проект основним гравцям документальної сфери кіно в США. Немає обмежень за формою чи змістом.

 

Filmmakers Without Borders

Дедлайн – 1 січня

 

Filmmakers Without Borders покликана допомогти наступному поколінню, що розповідає історії за допомогою цифрових технологій. Програма фондує та підтримує незалежних фільммейкерів, які займаються документальними експериментальними проектами та проектами з використанням нових медіа. Гранти доступні на будь-якій стадії виробництва: розвиток, виробництво, постпродакшн.

 

HOT DOCS 

Дедлайн – 7 січня

 

Один з найбільших фестивалів Північної Америки Hot Docs у Торонто приймає фільми. Також відкрита подача проектів до індустрійних заходів фестивалю: HOT DOCS FORUM, HOT DOCS DEAL MAKER та DISTRIBUTION RENDEZVOUS. Дедлайни та умови перевіряйте на сайті фестивалю.

 

NEH Media Production Grants

Дедлайн – 9 січня

 

Проекти для NEH Media Production Grants повинні бути націлені на трансляцію гуманістичних ідей і розвивати критичне мислення. Підтримують, зокрема, і виробництво, і дистрибуцію фільмів, особливо тих, що обіцяють залучити широку аудиторію.

 

Thessaloniki Agora Doc Market

Дедлайн – 14 січня

 

Це кіноринок, на якому буде представлено актуальне документальне кіно, створене в останні два роки. Пройде він під час кінофестивалю в Салоніках у березні. Щоб подати свій проект – читайте умови на сайті.

 

DOCAVIV

Дедлайн – 18 січня

 

Найбільший кінофестиваль у Тель-Авіві та єдиний в Ізраїлі фестиваль документальних фільмів, який наступного року відбудеться з 23-го травня по 1 червня. DOCAVIV оголосив прийом фільмів. Тут є кілька конкурсних програм як для повнометражних, так і для короткометражних стрічок.

 

MeetMarket @ Sheffield Doc/Fest

Дедлайн – 18 січня

 

Відібрані до участі проекти матимуть можливість зустрітися після пітчингу з провідними телерадіомовниками, дистриб'юторами та фондами. А це понад три сотні учасників та учасниць події.

 

Чільне фото: Docudays UA

21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024
Комікс «Разом — за безпечні пологи!»: подбайте про свої права
Новини
13 вересня 2023
Комікс «Разом — за безпечні пологи!»: подбайте про свої права
Новини
13 вересня 2023
Документальне кіно як рушійна сила адвокаційних кампаній
DOCU/БЛОГ
10 серпня 2023
Документальне кіно як рушійна сила адвокаційних кампаній
DOCU/БЛОГ
10 серпня 2023
Відкриваємо прийом фільмів на Docudays UA-2024
Новини
01 серпня 2023
Відкриваємо прийом фільмів на Docudays UA-2024
Новини
01 серпня 2023