Зустрічайте авторів/-ок конкурсу документальної анімації

26 жовтня 2019

Журі Всеукраїнського конкурсу «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою» обрало три кращі сценарії документальних анімаційних роликів. Автори сценаріїв - Діана Денис, Денис Сполітак, Тереза Яковина і Юрій Юдін отримають грошову винагороду, щоб втілити свої проєкти в життя.

 

Художниця-аніматорка Діана Денис працює в студії анімації «Червоний собака», має власні короткометражні та багатосерійні проєкти. Діана взяла участь у конкурсі, бо її надихнула мета проєкту - показати реальні історії реальних людей, які зіштовхнулися з проблемою кібербулінгу.

 

Денис Сполітак був режисером комерційних відео-роликів для великих брендів, як художник-аніматор працював над короткометражними фільмами. Його племінниця - школярка, тож режисер прагне зробити свій внесок у її безпеку в онлайні. Анімаційні ролики, на думку режисера, є прекрасною можливістю розповісти дітям та підлікам про проблему кібербулінгу.

 

Тереза Яковина і Юрій Юдін будуть працювати над документальною анімацією разом. Юрій - фільмейкер, з 2013 року був куратором кіноклубів Docudays UA у дитячому таборі. Тереза - художниця і сценографка. Останні роки жила і навчалася в Берліні. Юрій особисто пережив цькування ще у школі. А за 8 років роботи у дитячому таборі він неодноразово стикався із проблемою цькування між дітьми. Також і Тереза з досвіду знає, що травми булінгу чи кібербулінгу, пережитих ще в школі, даються взнаки і у дорослому житті.

 

Нагадаємо, Docudays UA спільно з Громадською спілкою «Українська анімаційна Асоціація “УАнімА”» оголосив Всеукраїнський конкурс проектів документальних анімаційних роликів – «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою», заснованих на реальних життєвих історіях. Документальні анімаційні ролики стануть ефективним елементом Кампанії проти кібербулінгу, започаткованої фестивалем Docudays UA спільно з партнерськими організаціями.

 

Мета кампанії – зменшити прояви кібербулінгу в українському суспільстві. Презентація анімаційних документальних роликів відбудеться під час Мандрівного фестивалю Docudays UA у грудні 2019 року. Також автори та авторки презентуватимуть ролики в березні 2020 року в Києві на Docudays UA та на сайтах і в соціальних мережах Громадської спілки «Українська анімаційна Асоціація “УАнімА”».

 

Проект реалізується за підтримки програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні в партнерстві з EUNIC – Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024
Режисерки DOCU/Україна: про активну згоду, жіночу оптику, вестернів і…
Конспект
11 липня 2024
Режисерки DOCU/Україна: про активну згоду, жіночу оптику, вестернів і те, як знайти фільм у купі сміття
Конспект
11 липня 2024
Архів війни. Словник
Новини
05 липня 2024
Архів війни. Словник
Новини
05 липня 2024
DOCU/СИНТЕЗ. Волонтерство, звукові архіви та солідарність
Інтерв'ю
04 липня 2024
DOCU/СИНТЕЗ. Волонтерство, звукові архіви та солідарність
Інтерв'ю
04 липня 2024
Дар’я Бассель: «Документальне кіно краще говорить з людьми про події,…
Інтерв'ю
03 липня 2024
Дар’я Бассель: «Документальне кіно краще говорить з людьми про події, які відбуваються тут і зараз»
Інтерв'ю
03 липня 2024
Вейн Джордаш: «Якщо ми втратимо Україну, наші діти житимуть у дуже не…
Інтерв'ю
02 липня 2024
Вейн Джордаш: «Якщо ми втратимо Україну, наші діти житимуть у дуже небезпечному світі»
Інтерв'ю
02 липня 2024
Макс Буткевич. Боремося і чекаємо
Новини
01 липня 2024
Макс Буткевич. Боремося і чекаємо
Новини
01 липня 2024
Повернути фокус уваги: як пройшла світова прем’єра фільму «Свідки. По…
Культурна дипломатія
25 червня 2024
Повернути фокус уваги: як пройшла світова прем’єра фільму «Свідки. Полон вбиває» на кінофестивалі Sheffield DocFest
Культурна дипломатія
25 червня 2024
Крізь крихке до міцного: яким був 21 Docudays UA
Новини
18 червня 2024
Крізь крихке до міцного: яким був 21 Docudays UA
Новини
18 червня 2024