Зустрічайте авторів/-ок конкурсу документальної анімації

26 жовтня 2019

Журі Всеукраїнського конкурсу «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою» обрало три кращі сценарії документальних анімаційних роликів. Автори сценаріїв - Діана Денис, Денис Сполітак, Тереза Яковина і Юрій Юдін отримають грошову винагороду, щоб втілити свої проєкти в життя.

 

Художниця-аніматорка Діана Денис працює в студії анімації «Червоний собака», має власні короткометражні та багатосерійні проєкти. Діана взяла участь у конкурсі, бо її надихнула мета проєкту - показати реальні історії реальних людей, які зіштовхнулися з проблемою кібербулінгу.

 

Денис Сполітак був режисером комерційних відео-роликів для великих брендів, як художник-аніматор працював над короткометражними фільмами. Його племінниця - школярка, тож режисер прагне зробити свій внесок у її безпеку в онлайні. Анімаційні ролики, на думку режисера, є прекрасною можливістю розповісти дітям та підлікам про проблему кібербулінгу.

 

Тереза Яковина і Юрій Юдін будуть працювати над документальною анімацією разом. Юрій - фільмейкер, з 2013 року був куратором кіноклубів Docudays UA у дитячому таборі. Тереза - художниця і сценографка. Останні роки жила і навчалася в Берліні. Юрій особисто пережив цькування ще у школі. А за 8 років роботи у дитячому таборі він неодноразово стикався із проблемою цькування між дітьми. Також і Тереза з досвіду знає, що травми булінгу чи кібербулінгу, пережитих ще в школі, даються взнаки і у дорослому житті.

 

Нагадаємо, Docudays UA спільно з Громадською спілкою «Українська анімаційна Асоціація “УАнімА”» оголосив Всеукраїнський конкурс проектів документальних анімаційних роликів – «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою», заснованих на реальних життєвих історіях. Документальні анімаційні ролики стануть ефективним елементом Кампанії проти кібербулінгу, започаткованої фестивалем Docudays UA спільно з партнерськими організаціями.

 

Мета кампанії – зменшити прояви кібербулінгу в українському суспільстві. Презентація анімаційних документальних роликів відбудеться під час Мандрівного фестивалю Docudays UA у грудні 2019 року. Також автори та авторки презентуватимуть ролики в березні 2020 року в Києві на Docudays UA та на сайтах і в соціальних мережах Громадської спілки «Українська анімаційна Асоціація “УАнімА”».

 

Проект реалізується за підтримки програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні в партнерстві з EUNIC – Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022
Від ідеї до втілення. Зустрічайте тьюторок/-ів Civil Pitch 2.0
DOCU/ПРО
21 січня 2022
Від ідеї до втілення. Зустрічайте тьюторок/-ів Civil Pitch 2.0
DOCU/ПРО
21 січня 2022
Відкрито індустрійну акредитацію на Docudays UA-2022
Новини
18 січня 2022
Відкрито індустрійну акредитацію на Docudays UA-2022
Новини
18 січня 2022
Якими були чотири місяці 18 Мандрівного Docudays UA
Новини
17 січня 2022
Якими були чотири місяці 18 Мандрівного Docudays UA
Тож підбиваємо підсумки та ділимося найяскравішими моментами Мандрівного Docudays UA 2021 року
Новини
17 січня 2022