CURRENT TIME представляє: документальна історія про тренера інтуїтивного футболу

19 березня 2019

Показ дебютного режисерського фільму Ольги Абрамчик «Тренер» – спеціальна подія від «Current Time» під час цьогорічного фестивалю.

 

Це історія про Олега Кирилова – тренера незвичайної команди: команди з інтуїтивного футболу. Важко повірити, але його підопічні – члени збірної Республіки Білорусь для незрячих. Кожен із них опинився на полі з різних причин, але сьогодні перед ними постає спільне завдання – підтримати свій статус чемпіона в національному змаганні. Кирилов і сам виріс у родині осіб з інвалідністю, тож добре знає, як спілкуватися зі своїми підопічними. Він не лише наставник, але й друг для кожного зі спортсменів. Важлива складова фільму – робота зі звуком. У фільмі повністю відтворене природне для гравців звукове середовище, у якому вони орієнтуються на шум м'яча й чіткі вказівки тренера.

 

«Current Time» – незалежна російськомовна онлайн-платформа. Уже другий рік поспіль вони також вручатимуть на фестивалі спеціальну нагороду одному із фільмів у номінації «Rights Now!». Нагорода від «Current Time» становитиме 3000 доларів і засвідчить унікальний талант режисера чи режисерки, що у своєму фільмі надихає на зміни.

 

Чільне фото: кадр із фільму «Тренер» Ольги Абрамчик

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021