Устигнути всюди: Docudays UA на 15 фестивальних локаціях!

07 березня 2019

Рівно за два тижні стартує 16-й Docudays UA! Ми підготували для вас хітові прем’єри, дві програми українських фільмів, VR-CINEMA й неймовірних гостей та лекторів у традиційній майстерні DOCU/КЛАС і потужній індустрійній платформі DOCU/ПРО, ексклюзивну програму RIGHTS NOW! та особливу «Зміни це! Лабораторія впливу для активістів та документалістів». Насичений фестивальний тиждень відбудеться цьогоріч на 15 локаціях.

 

У кінотеатрі «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26) уже традиційно пройдуть покази позаконкурсних та конкурсних програм, а також діятиме майстерня DOCU/КЛАС та відбудеться подія індустріальної платформи – UKRAINIAN DOC PREVIEW. Тут показуватимуть фільми відкриття та закриття фестивалю.

 

Креативна спільнота IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8) стане простором для дискусій, майстер-класів, тренінгів та відкриттям для себе нових горизонтів у переосмисленні концепції прав людини в умовах онлайн-виміру. Адже тут будуть наші заходи правозахисної програми фестивалю RIGHTS NOW! і спеціальна impact-лабораторія для документалістів/-ок та активістів/-ок. Також сюди запрошуємо на покази VR-фільмів і поспілкуватися з «живими книгами». IZONE цього року – це неймовірна кількість освітніх подій, показів та можливість познайомитися з міжнародними гостями фестивалю.

 

Частково в IZONE відбудуться й заходи DOCU/ПРО, а саме воркшоп Global Shorts Doc Forum. А індустрійні події, зокрема пітчинг проектів B2B DOC, пройдуть у просторі нашого фестивального партнера HOTEL RUS. Також в затишній та неформальній атмосфері HAPPY HOURS щовечора можна буде поспілкуватися з гостями фестивалю у кафе BURSA GALLERY (вул. Костянтинівська, 11) – доступ на ці події за фестивальною або індустрійною акредитацією. Також під час Docudays UA за нашого партнерства відбудеться концерт британського гурту Penelope Isles у клубі Closer (вул. Нижньоюрківська, 31).

 

У кінотеатрі «Київ» (вул. Велика Васильківська, 19) ітимуть фестивальні DOCU/ХІТИ, DOCU/АРТ та спецпрограма, присвячена іранському документальному кіно, ІРАН. ПРИВАТНО.

 

Кінотетар «Ліра» (вул. Велика Житомирська, 40) стане затишним місцем для перегляду нашої особливої української програми НАЦІОНАЛЬНІ ГЕОГРАФІЇ, а в глядацькі дні тут покажемо українські стрічки з програми DOCU/ХІТИ.

 

Це вперше фестиваль Docudays UA проведе глядацькі дні та покаже фільми також і в районних кінотеатрах Києва. Під час глядацьких днів – 29 і 30 березня – фільми можна буде подивитися у кінотеатрі «Boomer» (вул. М. Лаврухіна, 4) та мережі кінотеатрів КП «Київкінофільм» («Київська Русь», «Факел», «Дніпро», «Лейпциг», Кінотеатр ім. Тараса Шевченка). Тут також будуть покази двох українських фільмів з програми DOCU/ХІТИ та фільми з програми DOCU/ЮНІСТЬ.

 

Цього року Docudays UA разом з Довженко-Центром презентує ретроспективу знакових фільмів видатного українського документаліста та викладача Олександра Коваля, чиє творче життя було тісно пов’язано зі студією «Укркінохроніка». Саме тут, у Довженко-Центрі (вул. Васильківська, 1), можна буде переглянути 6 фільмів Олександра Коваля. На кожен показ ми підготували розмову після з особливими гостями, творчими друзями і колегами цього видатного майстра — Сергієм Буковським, Вікторією Бондар та Валентином Васяновичем.

 

І ми так само продовжуємо експериментувати з форматом DOC/САДОК для молодших відвідувачів фестивалю. Цього року він відбудеться в новому просторі «Бібліотеки Майбутнього» (вул. Межигірська, 25) діти у формі гри, квестів та розвивальних занять знайомитимуться з основами інформаційної безпеки у віртуальному світі та медіаграмотності.

 

Отже, зустрічайте цього року Docudays UA з 22-го до 30-го березня включно. Розклад з’явиться на сайті після 14-го березня (починаючи з цього дня можна буде придбати квитки онлайн). Детально про правила доступу на фестиваль – про квитки та акредитаціїї – тут.

 

Чільне фото: Docudays UA

21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024