Казковий британський гурт Penelope Isles під час Docudays UA

26 лютого 2019

Британський гурт Penelope Isles із Брайтона зіграють у одній з найвідоміших локацій Києва, у клубі Closer. Перший виступ гурту в Україні відбудеться 23 березня у рамках спеціальної події Selector Live під час фестивалю Docudays UA.

 

Penelope Isles – результат співпраці брата й сестри Джека та Лілі Уолтер. Вони міксують хвилі ембієнтних ділеїв та п’яний шум гітар, звукову динаміку та мелодійні поп-хуки, переплетені з гармоніями їхніх голосів. Щирий lo-fi-підхід у створенні власної музики відразу помітний у їхніх самопродюсованих домашніх записах. Їхні виступи гіпнотизуючі, захоплюючі, зворушливі, переповнені блискучою психоделікою, казковим дзвоном та потужною силою, що пронизує та водночас приносить неабияке задоволення.

 

The Line of Best Fit назвали виступ Penelope Isles на фестивалі End of the Road зірковим, а журнал DIY схвально прийняв їх сингл ‘Cut Your Hair’. Балансуючи між ностальгією та новизною, дебютний альбом Penelope Isles ‘Until The Tide Creeps In’ вийде в березні 2019 року на Bella Union Records. Платівка особливо сподобається прихильникам Arcade Fire, Grandaddy та Mogwai.

 

«Чому варто йти на концерт Penelope Isles? Бо це дивовижні гармонії. Якщо ви все ще знаходите сенс саме в музиці і вона є більш важливою для вас, ніж трендовий продакшен, то це ваш концерт. Бо це лірика молоді. У хорошій ліриці до музики, наче у ювелірній смолі, застигають важливі змісти і «фішечки» покоління. Бо це суто англійський стиль. Його інтелігентність справедливо вважається особливою рисою британської музики, – розповідає Валерія Чачибая, співзасновниця та ведуча Радіо Аристократи. – Брайтонській молодий гурт Penelope Isles видається на особливому лейблі Bella Union. До слова, це випускаючий лейбл для Emmy The Great, Deep Throat Choir, Midlake та інших. Цей лейбл ніколи і ні в чому не обмежує свободу творчості, роблячи з неї своєрідний культ. Засновниками лейблу є учасники широко популярного у свій час шотландського гурту Cocteau Twins».

 

Selector Live – серія концертів, організованих Британською Радою у партнерстві з локальними музичними агентствами на підтримку радіошоу про нову британську музику The Selector. Гостями Selector Live у різні роки ставали British Sea Power, Young Fathers, Slaves, Ghostpoet, Everything Everything, Max Cooper, Benjamin Clementine та інші. Українською мовою шоу виходить щовівторка на Радіо Аристократи

 

Продаж квитків - тут.

www.penelopeisles.com

www.soundcloud.com/penelopeisles

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021