«Ukraine: Here We Go!»: доступ до найбільшого документального кінофоруму

25 липня 2019

Цього року вперше на кінофестиваль IDFA поїде українська делегація авторів документального кіно. 15 представників і представниць кіноспільноти познайомлять зі своїми проектами в межах події «Ukraine: Here We Go», яку Docudays UA організовує спільно з Державним агентством з питань кіно та за сприяння «Українського інституту».

 

Участь документального проекту в делегації – це унікальна можливість дізнатися більше про всі можливості фестивалю IDFA та розширити мережу своїх професійних контактів.

 

Зокрема, окрім кінопоказів, копродукційного ринку, кіноринку, фестиваль IDFA пропонує кілька навчальних програм. А саме: IDFAcademy Summer School, яка відбувається в липні, IDFAcademy та DocLab – уже під час самого фестивалю в листопаді.

 

Власне DocLab – платформа для інтерактивних проектів, у межах якої відбуваються iнтерактивна конференція, iмерсивна мережа, DocLab Академія та різні зустрічі. А IDFAcademy – це воркшоп для документалістів-початківців, які потребують допомоги на етапі розвитку проекту або монтажу.

 

«Робота в майстерні збудована так, що в тебе фактично не має вільного часу взагалі. Для тебе відпочинок – це подивитися фільм одного з тьюторів воркшопу. Адже протягом дня ти слухаєш лекції, монтуєш, працюєш індивідуально зі своїм тьютором, – режисерка Аліна Горлова ділиться своєю участю цього року в IDFAcademy Summer School з проектом «Поміж війн». – Для моєї кураторки Ґледіс Джоуі це був також перший досвід подібної майстерні. І можливо, тому вона поставилася до нашого проекту настільки уважно та індивідуально. Вона не плутала мене різними питаннями, а змогла чітко побачити ті завдання, які стоять переді мною в монтажі. Головний висновок, який я зробила для себе під час воркшопу, – не боятися виходити за рамки та робити своє кіно. І про цю необхідність свободи в кіно свідчило все під час цього інтенсивного тижня – і фільми тьюторів, і лекції».

 

Детально про умови подання на участь у події «Ukraine: Here We Go» читайте за посиланням. Дедлайн подання заявок до участі в українській делегації – 1 серпня.

 

Чільне фото: презентація «Ukraine: Here We Go!» під час Одеського кінофестивалю (фото: ОМКФ)

21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024
Показ і дискусія: документування сексуального насильства, пов’язаного…
Новини
01 березня 2024
Показ і дискусія: документування сексуального насильства, пов’язаного з війною
Новини
01 березня 2024
Запрошуємо громадські організації до співтворення дискусійного майдан…
Новини
29 лютого 2024
Запрошуємо громадські організації до співтворення дискусійного майданчика на Docudays UA
Новини
29 лютого 2024
Грані незламності: показ та обговорення документального фільму «Євром…
Новини
19 лютого 2024
Грані незламності: показ та обговорення документального фільму «Євромайдан. Чорновий монтаж»
Новини
19 лютого 2024
Запрошуємо до студентського журі Docudays UA-2024!
Новини
16 лютого 2024
Запрошуємо до студентського журі Docudays UA-2024!
Новини
16 лютого 2024
Катерина Горностай: «Прикол Docudays UA в тому, що це фестиваль докум…
Інтерв'ю
08 лютого 2024
Катерина Горностай: «Прикол Docudays UA в тому, що це фестиваль документального кіно, про який ніколи не знімали нічого на відео»
Інтерв'ю
08 лютого 2024
Каталог української документалістики
Новини
07 лютого 2024
Каталог української документалістики
Новини
07 лютого 2024
Конкурс на послуги з координування кінопрограм
Новини
18 січня 2024
Конкурс на послуги з координування кінопрограм
Новини
18 січня 2024