Зустрічайте новий DOCUSPACE!

11 січня 2021

Починаємо новий рік з надзвичайних новин: ми раді презентувати оновлений онлайн-кінотеатр DOCUSPACE, який відтепер став більш доступним та зручним для глядачів. 

 

Команда Docudays UA підхопила виклик минулого року у пошуці нових форматів і продовжила працювати над удосконаленням онлайн-кінотеатру. Торік в умовах карантину DOCUSPACE став майданчиком для онлайн-фестивалю і протягом року тішив поціновувачів документального кіно додатковими показами, українськими прем’єрами, онлайн-зустрічами про кіно та правозахист.

 

Відтепер DOCUSPACE містить у собі не лише можливість переглядати сучасне документальне кіно, а й ставати частиною фестивальної спільноти та долучатися до її проєктів. Відкривати для себе документальне кіно як рушія важливих суспільних змін.

 

Окрім цього, це перший фестивальний проєкт з удосконаленою веб-доступністю: він включає спеціальні режими сайту для людей з порушеннями зору, а також опцію адаптованих субтитрів. Такі субтитри дозволяють людям з порушеннями слуху більше зануритись в атмосферу стрічки та стежити за її змістом.

 

ДІЗНАЙТЕСЯ про особливості онлайн-кінотеатру DOCUSPACE. 

Як подивитися фільм? Чи можна переглядати фільми безкоштовно? Коли очікувати нові релізи?

 

ДИВІТЬСЯ якісні документальні фільми з України та світу.

Переглядайте актуальне документальне кіно, ретельно відібране командою кураторів кінопрограм Докудейз. 

 

ДИСКУТУЙТЕ проактуальні теми під час Розмов про фільми.

Кожен із релізів у кінотеатрі DOCUSPACE супроводжується зустрічами про ключові проблеми, висвітлені в стрічці, та шляхи їх вирішення. До розмов долучаються міжнародні кінопрофесіонал(к)и та спеціаліст(к)и з різних галузей, дотичних до теми фільмів.

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ до кола проєктів Docudays UA так, як забажаєте.

 

___

 

docuspace.org — онлайн-кінотеатр Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Він гуртує креативну спільноту документалістів, правозахисників, організаторів та модераторів кіноподій і всіх поціновувачів документального кіно. Тут можна дивитися документальне кіно, обговорювати його та втілювати якісні зміни у житті вашої спільноти.

Оновлення DOCUSPACE стало можливим завдяки підтримці Європейського Союзу за програмою Дім Європи.

 

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022