Зілла Вотсон. Завоювання аудиторії VR-ом

Тривалість
90’
VR змушує шукати нові форми та способи взаємодії з глядачем. Які техніки оповіді найкраще працюють, коли мова йде про нові медіа? Як побудувати історію так, аби вона не просто прочитувалась, а й закарбовувалась у пам’яті? Зілла Вотсон розповість про те, що робить історії пам’ятними та як шукати нові способи залучення аудиторії. Спираючись на власне дослідження для BBC, що ввібрало інформацію з 175 бібліотек з усієї Великобританії, Зілла поділиться досвідом та останніми розвідками про сторітелінг у полі нових медіа.

Зілла Вотсон працює як консультантка з цифрових та імерсивних технологій, обіймала посаду редакторки з питань віртуальної реальності в BBC. Вона була виконавчою продюсеркою кількох визнаних VR-досвідів для BBC, зокрема «The Turning Forest», «Damming the Nile», «Make Noise», «Nothing to be Written» та «Doctor Who: The Runaway». На прем’єрних показах кінофестивалів по всьому світу, серед яких кінофестиваль Трайбека (США), Венеційський міжнародний кінофестиваль та SXSW, команда VR BBC отримала численні нагороди, зокрема «Золота троянда», дві премії Digital Broadcast Awards та номінацію на «Еммі».
 
Зілла очолювала розробку 360 VR для BBC News і була авторкою дослідження «VR for News: The New Reality?», опублікованого Інститутом вивчення журналістики Reuters Оксфордського університету в 2017 році. До того працювала продюсеркою теле- й радіопрограм, а VR почала робити після переходу на BBC Research & Development.

ОНЛАЙН-КІНОТЕАТР DOCUSPACE
Мова: Англійська
Дивитися подію
Неділя
28 березня 2021
13:30
19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022