Стратегія та промо: консультації гостьових спікерок Ukrainian Doc Preview

18 лютого 2021

Цьогоріч під час воркшопу учасники/-ці Ukrainian Doc Preview матимуть унікальну нагоду долучитися до групових консультацій від гостьових спікерок: очільниці міжнародної маркетингової агенції Alphapanda-Варшава Йоанни Солецької та незалежної кінопродюсерки Гайді Фляйшер.

 

Під час воркшопу для учасників та учасниць Ukrainian Doc Preview Йоанна Солецька розповість про те, як розробити ефективну маркетингову стратегію, зокрема поділиться досвідом просування проєктів онлайн. А Гайді Фляйшер приділить увагу фандрейзингу, фінансуванню проєктів, побудові цілісної стратегії та можливостям копродукції.

 

Окрім цього, в межах воркошопу 15–17 березня запрошені тьюторки шоукейсу поділяться досвідом та навчать, як успішно презентувати проєкт міжнародній кіноіндустрії. Це надасть можливість учасникам та учасницям події комплексно підготуватися до презентації 29 березня перед міжнародною спільнотою.

 

Воркшоп проходитиме у гібридному форматі. Встигніть подати заявку на участь у Ukrainian Doc Preview до 22 лютого за посиланням.

 

Детальніше про нагороди та можливості Ukrainian Doc Preview можна дізнатися на нашому сайті

___

Події Індустрійної платформи DOCU/PRO в межах 18 Docudays UA відбуваються спільно з Українським інститутом та за підтримки Посольства Швеції та Українського культурного фонду.

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022