Зустрічайте тьюторок Ukrainian Doc Preview!

27 січня 2021

Цьогоріч запрошеними тьюторками Ukrainian Doc Preview стануть Бріджит О’Ші, засновниця Документальної асоціації Європи (ДАЄ), та Селін Мура, індустрійна програмерка фестивалю RIDM (Монреаль). 

Протягом 15–17 березня учасники та учасниці Ukrainian Doc Preview пройдуть спеціальний воркшоп, на якому Селін Мура та Бріджит О’Ші поділяться досвідом та навчать, як успішно презентувати проєкт міжнародній кіноіндустрії. 

 

Учасники та учасниці Ukrainian Doc Preview разом із тьюторками шукатимуть нові точки дотику для подальшого розвитку документального кіно за умов кризи COVID-19. «Зараз ми всі намагаємось зрозуміти, які способи взаємодії є ефективними, а які — ні. Цей процес триває, і лише завдяки участі кожного/-ї, чесному та конструктивному зворотному зв’язку від усіх залучених кіноіндустрія зможе віднайти нові моделі, — зазначає Бріджит О’Ші, яка вже протягом 5 років співпрацює з індустрійною платформою Docudays UA. — За останні роки українська документалістика розвивалася, зберігаючи впевненість у власних силах та притаманні лише їй риси. Робити невеликий внесок, допомагаючи проєктам знайти власне місце на міжнародному ринку, — це дійсно захопливо».

 

«На мою думку, сьогодні основна увага приділена створенню та підтримці зв’язків між людьми за посередництва екранів та представленню талановитих команд потенційним партнерам, — зауважує Селін Мура. — Я бачу, як уся екосистема кіноіндустрії чинить спротив ізоляції та інерції. Ми є направду стійкою спільнотою, і ця пандемія продемонструвала наш справжній людський зв’язок».

Кожен проєкт Ukrainian Doc Preview зможе отримати індивідуальні консультації залежно від потреб та питань, які цікавлять його команду. Воркшоп Ukrainian Doc Preview проходитиме в гібридному форматі, а його результатом стане онлайн-презентація проєктів, що відбудеться 29 березня. Імена міжнародних експертів, які візьмуть участь у шоукейсі Ukrainian Doc Preview, буде оголошено незабаром.

 

Подати заявку на участь у Ukrainian Doc Preview можна до 22 лютого, заповнивши анкету за посиланням.

 

___

Події Індустрійної платформи DOCU/PRO в межах 18 Docudays UA відбуваються спільно з Українським інститутом та за підтримки Посольства Швеції та Українського культурного фонду.

 

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022