Актуальні можливості для документалістів/-ок

23 січня 2021

Ділимося з вами добіркою актуальних освітніх заходів, можливостей для пошуку фінансування та професійних контактів для документальних проєктів.

 

Онлайн-воркшоп «Знімаємо про права людини» в межах Дня впливу FIFDH 

Коли: 27 січня

День впливу FIFDH об’єднує режисерів, продюсерів та філантропів задля розробки стратегій позитивного впливу на світ. Цього року під час воркшопу учасників запрошують долучитись до розмови про те, як документальне кіно може посилювати правозахисні рухи та сприяти створенню більш справедливого та сталого світу. Реєстрація на воркшоп за цим посиланням.

 

Майстер-клас з документалістики Ірини Цілик від Шотландського інституту документального кіно

Коли: 29 січня

Під час майстер-класу Ірина Цілик розповість про свій дебютний повнометражний документальний фільм «Земля блакитна, ніби апельсин». Захід відбудеться онлайн, для участі потрібна реєстрація. 

 

Фінансування BFI Network

Дедлайн: 30 січня

Щорічна нагорода BFI Network для молодих режисерів/-ок найбільш перспективного пітчингу авторського документального фільму. Нагорода передбачає головний приз у 80 тис. фунтів та приз за друге місце в 15 тис. фунтів. 

 

MeetMarket на Шеффілдському фестивалі документального кіно

Дедлайн: 14 лютого

Шеффілдський MeetMarket— один із найбільших ринків і пітчингових форумів для документального кіно у світі. Відібрані проєкти отримають можливість зустрітися з більш ніж 300 представниками міжнародних фондів, дистриб’юторами та організаторами виставок. Серед них BBC, NETFLIX, New York Times, Pulse Films, Universal, VICE та багато інших.

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022