Tête-à-tête: Рут Казерер & Анна Дацюк

21 серпня 2021

26 серпня о 19:00 проводжаємо останні сонячні дні Кіноклубного літа на docuspace.org дискусією Tête-à-tête з режисеркою фільму «Ґвендолін» Рут Казерер та кінокритикинею Анною Дацюк.  Дискусія відбудеться дотично до показу стрічки «Ґвендолін» у нашому онлайн-кінотеатрі. Встигніть переглянути фільм на docuspace.org до 30 серпня.

Цьогорічні Олімпійські ігри супроводжувалися поступовою ревізією мачистського підходу до спорту. Американська гімнастка Сімона Байлс, одна з лідерок змагань, відмовилася від виступу в індивідуальному багатоборстві, розповівши про проблеми з психічним станом: через стрес жінка почала «відчувати на собі вагу всього світу». Британський стрибун у воду Том Дейлі став зіркою медіа через свій зворушливий спосіб заспокоюватися: сидячи на трибунах під час змагань, спортсмен зв’язав декілька светрів. Спорт — суто людський вид діяльності, а отже, людина з усіма її емоціями і слабкостями має лишатися ціннішою за будь-які рекорди. Але що як медалі і першості своєю чергою можуть стати для людини особистим порятунком у скрутний період життя?

 

Ґвендолін — титулована важкоатлетка. Нині їй трохи більше за 60 років, і вона бореться з раком слинної залози. Час відступити від амбіцій і сфокусуватися на здоров’ї? Жінка має інші плани: знову стати чемпіонкою світу. Тож вона продовжує тренування, заручившись підтримкою родини і свого відданого тренера.

 

Під час дискусії поговоримо про те, що означає «бути сильною людиною», про пошуки власних джерел натхнення у важкі хвилини життя, про амбітність і жертовність,  про перемоги і поразки.

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022