Tête-à-tête: Юй Тянкі Кікі & Світлана Призинчук

10 серпня 2021

Диня у холодильнику, а попереду останній місяць Кіноклубного літа на DOCUSPACE! 12 серпня о 19:00 долучайтеся до Tête-à-tête за участі Юй Тянкі Кікі, режисерки та продюсерки фільму «Китайські ван Гоги», та Світлани Призинчук, засновниці сходознавчого видавництва «Сафран». Дискусія відбудеться дотично до показу фільму «Китайські ван Гоги», який до 16 серпня можна переглянути на docuspace.org.

Чим у добу технічної відтворюваності оригінал відрізняється від копії? Чи він досі має цінність? Сотні митців у китайському селищі Дафен щомісяця створюють понад пів тисячі бездоганних копій справжніх шедеврів світового живопису — і доволі успішно на цьому заробляють. Чи то за іронією долі, чи то за даниною моді одним із хітів став автопортрет імпресіоніста, виразника неповторності кожної миті Вінсента ван Гога. Художник Сяоюн Чжао разом із родиною написали понад 100 тисяч копій його всесвітньо впізнаваних картин. Зрештою, майстер з Китаю рушає до Амстердама, щоб зустрітися з оригіналами робіт художника, якого досконало копіював. А також відвідати й одного зі своїх найкращих клієнтів — амстердамського артдилера.


Про те, чи володіє досі оригінал чимось унікальним і неповторним, про мистецтво у добу відтворюваності, доступності й тиражованості поговоримо під час дискусії.

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022