Стартувала програма «DOCU ДІЄ 2.0» для нових кіноклубів
07 грудня 2022
Поділитися
Мережа кіноклубів із прав людини DOCU/CLUB оголошує конкурс «DOCU ДІЄ 2.0» для громад, у яких ще не працюють кіноклуби.
Це нагода створити осередок шанувальників/-ць документального кіно, майданчик правової просвіти та об’єднати активних людей для розв’язання проблем у своїх населених пунктах. Заявки на участь у конкурсі організатор(к)и очікують до 12 грудня 2022 року. За результатами конкурсу будуть обрані 30 організацій, яким допоможуть створити кіноклуби у їхніх громадах.
Мережа DOCU/CLUB шукає людей, чутливих до потреб своєї громади й готових працювати для якісних змін у її житті. З-поміж напрямків роботи — організація безпечного життя в громадах, захист прав дітей, збереження довкілля, допомога внутрішньо переміщеним особам (ВПО), сприяння їхній інтеграції та зміцнення спроможності громад завдяки їхньому потенціалу й талантам, а також створення громадських культурно-освітніх просторів.
У межах «DOCU ДІЄ 2.0» організатор(к)и допоможуть новим кіноклубам започаткувати щонайменше 15 адвокаційних кампаній для розв’язання важливих проблем у їхніх громадах, а також залучення до активної діяльності внутрішньо переміщених осіб. Переможці/-ниці конкурсу пройдуть навчання та матимуть потужну менторську підтримку на початку діяльності кіноклубу. Також організатор(к)и нададуть дієві інструменти та методичні матеріали для роботи нових модераторів/-ок. Учасники/-ці конкурсу, які виявлять бажання об’єднати у своїх громадах активістів/-ок і навчитися впливати на ухвалення рішень місцевою владою, пройдуть курс навчання з адвокації й стануть рушіями позитивних змін у своїх містах і селах.
Фестивальний абонемент відкриває доступ до насиченої офлайн-програми Docudays UA, а саме: найкращих документальних стрічок з усього світу та зустрічей з їхніми автор(к)ами. 19 Docudays UA відбудеться з 25 березня до 3 квітня 2022 року.
Щоб придбати абонемент, вкажіть ім‘я, прізвище, електронну пошту і телефон. Якщо оплата абонемента пройшла успішно, вам надійде електронний лист з необхідною інформацією та сертифікатом. У сертифікаті не будуть зазначені ім’я та прізвище.
Доступ до всіх офлайн-локацій фестивалю буде можливий за наявності дійсного сертифікату про вакцинацію, негативного результату ПЛР-тестування чи експрес-тестування на антиген (дійсний 72 години) або сертифікату про одужання.
*Якщо ви студент/-ка, вкажіть, будь ласка, номер вашого студентського квитка при купівлі. Студентський квиток потрібно також показати при отриманні абонемента.
Ми започатковуємо клуб для тих, хто фанатіє від документальних фільмів так само, як фестивальна команда, та поділяє однакові з нами цінності. Умови участі прості: ви допомагаєте розвиватися DOCUDAYS UA, a ми вам за це дякуємо приємними бонусами протягом року!
Дякуємо за довіру та бажання підтримати наш фестиваль! Саме зараз, коли ми активно формуємо програму, добираємо фільми, палко дискутуємо та обговорюємо майбутній документальний марафон, нам неабияк важливо відчувати вашу підтримку та увагу. Ми щиро чекаємо зустрічі з вами наприкінці березня, у насичені фестивальні дні.
Про те, як отримати абонемент та подарунки від Docudays UA, ми повідомимо електронним листом за кілька днів до початку фестивалю.
Якщо ви обрали сувенір, протягом тижня з вами зв'яжеться наша координаторка щодо можливостей доставки.
Для нашої команди організовувати фестиваль онлайн за нинішніх обставин – це інтенсивна робота, сповнена викликів та експериментів. Зараз, коли ми активно готуємо Docudays UA-2020, формуємо програму, занурюємося у тонкощі віртуального світу, нам неабияк важливо відчувати підтримку та довіру нашої аудиторії.