Усі наші серця б’ються в ритмі зірок, що вибухають

Рік
2022
Країна
Швеція
Тривалість
77’
Режисер/-ка
Дженніфер Райнсфорд


11 березня 2011 року в Японії стався найсильніший землетрус сучасності, а 30 хвилин потому північно-східне узбережжя Японії поглинули темні хвилі цунамі, несучи автівки, будинки та людські життя у відкрите море. 
У фільмі ми знайомимося з Ясу, який здійснив понад сотню занурень у пошуках зниклої дружини. Сачіко досі пише листи чоловікові, якого забрали хвилі. Сатоко — молода жінка, яка долає травму після катастрофи. По інший бік океану, на гавайському острові Кагоолаве, збирається група волонтерів/-ок, аби прибрати пляжі від викинутих на берег океану уламків після японського цунамі.

Усіх їх об’єднують історії потойбічного життя.
Дебютний повнометражний фільм Дженніфер Райнсфорд запрошує глядачів/-ок до епічної подорожі — від погляду на життя на Землі з відкритого космосу до найменших мікроскопічних істот, аби побачити, як люди, тварини й природа зцілюються після травми. «Усі наші серця б’ються в ритмі зірок, що вибухають» розповідає історію про взаємозв’язок усіх живих організмів на планеті у формі кіноесею, підкріпленого науковими дослідженнями та доповненого неймовірним саундтреком Техо Теардо.

Творча команда:
Режисерська робота: Дженніфер Райнсфорд
Продюсування: Девід Гердіс, Майкл Кроткєвський, Міріам Ґелхорн
Операторська робота: Кароліна Паяк, Іґа Міклер, Войтек Сулезицький
Звук: Тед Кроткєвський
Виробництво
Memento Films, in co-production with Film i Skåne, WHAP
Дистриб'юція:
Taskovski Films Ltd, www.taskovskifilms.com, Marija Knezevic Shajahan, [email protected], +387 65 920 857
Режисер/-ка
Дженніфер Райнсфорд
Дженніфер Райнсфорд візуальна мисткиня й режисерка зі Стокгольма. Її короткометражні фільми та інсталяції брали участь у фестивалях в Обергаузені, у Берлінському та Роттердамському кінофестивалях, а також Копенгагенському міжнародному фестивалі документального кіно CPH:DOX. Її останній фільм, «Озеро у вогні», пройшов відбір до головного конкурсу короткого метру Ґетеборзького кінофестивалю у 2020 році. «Усі наші серця б’ються в ритмі зірок, що вибухають» її перший повнометражний документальний фільм.
Вибрана фільмографія
«Усі наші серця б’ються в ритмі зірок, що вибухають» (2022), «Озеро у вогні» (2020), «Птахи у космосі» (2018), «Коли я помру, станеться кінець світу» (2017), «Мва Фарасі (Дощовий кінь)» (2012), «Прикладні теорії розуму, що розширюється» (2011), «Наша глобальна поведінка психопатична» (2010), «Задля звільнення людей» (2009)
Зала «ГЕГЕМОН»
Кт. «Жовтень»
вул. Костянтинівська, 26
Демонструється мовою оригіналу з українськими субтитрами
Вхід за квитками
отримати квиток
Субота
03 червня 2023
16:30
Зала «АНШЛАГ»
Кт. «Жовтень»
вул. Костянтинівська, 26
Демонструється мовою оригіналу з українськими субтитрами
Вхід за квитками
отримати квиток
Неділя
04 червня 2023
20:00
КІНО42
Костянтинівська, 11/13
Демонструється мовою оригіналу з українськими субтитрами
Вхід за квитками
отримати квиток
Четвер
08 червня 2023
19:30
21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024
Церемонія закриття
Церемонія закриття