Формула успішного доку в кінолабораторії

18 березня 2023

Кінофонд Владислава Шлесіцкі запускає DOC LAB POLAND & UKRAINE — конкурс для документальних проєктів з України на участь у воркшопах, пітчингах та кіноринку під час Краківського кінофестивалю.

DOC LAB POLAND — це наймасштабніша програма з розвитку та підтримки документальних проєктів у Центральній і Східній Європі. Ініціатива сприяє творчим і новаторським підходам у кіноіндустрії. DOC LAB POLAND надає фінансову, організаційну та експертну допомогу для створення фільмів.


Цьогоріч ініціатива вперше розширює кордони співпраці та запускає нову програму — DOC LAB POLAND & UKRAINE, яка триватиме з 29 травня по 3 червня. Організатор(к)и запрошують українських кінематографістів/-ок до участі в одному з трьох напрямків: для проєктів на стадії розробки, для стрічок на стадії монтажу, а також для пошуку копродукції на кіноринку «CEDOC». Останній — створений для продюсерів/-ок, які шукають додаткові варіанти співпраці. DOC LAB POLAND & UKRAINE розрахована на роботу п’яти українських команд. 


Кінцевий термін подання заявок — 31 березня 2023 року (23:59). Заповнені аплікаційні форми надсилайте, будь ласка, на адресу [email protected], організаційні запитання — на скриньку [email protected]


Робоча мова зустрічей, воркшопів і презентацій — англійська. Участь українських кінематографістів/-ок є безоплатною, також організатор(к)и відшкодовують витрати на проїзд та проживання. Учасники/-ці отримають індустрійні акредитації на Краківський кінофестиваль. 


Більше деталей про ініціативу, повний перелік тренерів/-ок програми, а також форма для заявок — на сайті за цим посиланням.


DOC LAB POLAND & UKRAINE відбувається в партнерстві з Docudays UA.


DOC LAB POLAND організований Кінофондом Владислава Шлесіцкі у співпраці з Краківським кінофестивалем. Головні іноземні партнери: кінофестиваль DOK Leipzig, кінофестиваль IDFA, Інститут документального кіно. Польські партнери: CANAL+, Мазовецький інститут культури, Мазовецька варшавська кінокомісія, KBF, Краківська кінокомісія, Smakjam, Orka, Fixafilm, MX35, Cafe Ole, Варшавський кінофестиваль, Американський кінофестиваль. Програма відбувається за підтримки Міністерства культури та національної спадщини.

21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024
Комікс «Разом — за безпечні пологи!»: подбайте про свої права
Новини
13 вересня 2023
Комікс «Разом — за безпечні пологи!»: подбайте про свої права
Новини
13 вересня 2023
Документальне кіно як рушійна сила адвокаційних кампаній
DOCU/БЛОГ
10 серпня 2023
Документальне кіно як рушійна сила адвокаційних кампаній
DOCU/БЛОГ
10 серпня 2023
Відкриваємо прийом фільмів на Docudays UA-2024
Новини
01 серпня 2023
Відкриваємо прийом фільмів на Docudays UA-2024
Новини
01 серпня 2023