Дерево

Шукає
Дистриб’ютора/-ку, Броадкастера, Фестивалі
Статус виробництва
Завершені
Рік початку виробництва
2019
Дата релізу
2019
Країна(и) (ко)продукції
Україна
Мова діалогів
Українська
Тривалість
6’

Людський творчий акт не вільний від диктату матерії: саме вона визначає результат праці різьбяра. Так само суб’єктність природи проявляється і на плівці через хімічні пошкодження — образи та пам’ять поглинаються і зникають з поля зору.

Фільм розповідає про творчість майстра та його зв’язок з деревом, який видобуває невидиму форму з матеріальної субстанції. Людський творчий акт не вільний від диктату матерії: саме вона визначає результат праці різьбяра. Суб’єктність природи проявляється і на плівці через хімічні пошкодження — образи поглинаються і зникають з поля зору. Оригінальний сюжет походить з 70-х років і належить авторству нікому не відомого кіноаматора Віктора Кизими з села в Центральній Україні, де при колгоспі діяла кіностудія. Віднайдена у 2017 році 16-мм плівка була повністю понищена вапном. Її було відновлено міським медіаархівом ЦМІ і створено нову авторську інтерпретацію.

Творча команда:
Режисерська робота: Геннадій Хмарук, Олег Чорний
Продюсування: Богдан Шумилович
Копродюсування: Олександр Маханець
Звук: Андрій Рижов
Музика: Олексій Мірюков
Виробництво:
Контактна особа:
Фестивалі
Львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art Festival (Lviv, Ukraine) 2019; Digital Cultures (Варшава, Польша), 2019; Відеофестиваль Traverse (Тулуза, Франція), 2020; Кіносимпозіум The Orphan Film Symposium (Нью-Йорк, США), 2020; Наго

Подай свій проєкт до каталогу