Блаженні

Статус виробництва
Work in Progress
Рік початку виробництва
2021
Дата релізу
2025
Країна(и) (ко)продукції
Україна, Німеччина, Латвія
Мова діалогів
Українська
Тривалість
90’
Веб-сторінка фільму

Четверо українських митців і режисер вирушають у подорож, щоб знайти відповідь на питання – чи має сенс мистецтво під час війни?

Чотири самобутніх українці зі світу мистецтва несподівано потрапляють у світ війни. 24 лютого о п’ятій ранку, коли російські війська перетнули кордон України, їхнє життя кардинально змінилось. Перед ними постало важливе питання, яке в Європі не обговорювалось вже протягом кількох поколінь — яка роль митця під час війни? У фільмі чергуватимуться історії художників, кожен з яких шукає відповідь на це питання у власний спосіб. Фільм делікатно розповідатиме історії боротьби та творчості, дозволяючи героям відкрити свій внутрішній світ і прорефлексувати над особистим вибором.

Творча команда:
Режисерська робота: Андрій Лисецький
Копродюсування: Uldis Cekulis (Латвія) , Martin Roelly, Erik Winker (Німеччина)
Сценарій: Андрій Лисецький, Рита Рудуша
Операторська робота: Андрій Лисецький
Музика: Микита Моісеєв
Виробництво:
Фінансування:
Загальний бюджет: €356292
Затверджене фінансування: €356292
Залучені фінансові партнери або фонди: Ukrainian State Film Agency, Latvian Film Centre, MDR/ARTE (Німеччина), Film- und Medienstiftung NRW (Німеччина)
Дистриб'юція:
Територїі попередніх продажів: Німеччина, Франція, Балтійські країни
Контактна особа:
Фестивалі
Участь на Baltic Sea Docs в Ризі (2022), Участь на Nordisk Panorama (2022), Участь в воркшопі ARTE France Workshop for Ukrainian Documentaries (2023), Участь на FIPADOC (2023), Показ на CEDOC MARKET. DOC LAB POLAND-UKRAINE на Краківському кінофестивалі (2023), Участь на Dok Leipzig (2023)

Подай свій проєкт до каталогу