Фрагменти льоду

Статус виробництва
Завершені
Рік початку виробництва
2024
Дата релізу
2024
Країна(и) (ко)продукції
Україна, Норвегія
Мова діалогів
Українська, Російська, Англійська
Тривалість
90’

Делікатна гіпнотична подорож відеоархівом фігуриста Українського ансамблю «Балет на льоду», який гастролював на Заході у 80-х і 90-х роках. За цими касетними записами його донька відтворює непересічну історію дорослішання: свого, своєї сім'ї та свого суспільства.

Документальний есей, зітканий з фрагментів унікального сімейного відеоархіву фігуриста Українського ансамблю «Балет на льоду». Його донька, режисерка Марія Стоянова, переглядає записи закордонних гастролей свого батька у 80-90-ті роки, зафільмовані упереміш з сімейними хроніками, та проявляє протистояння між утопічним уявленням про Захід та гнітючою радянською дійсністю. Історичні злами розпаду СРСР та відновлення незалежності України постають з калейдоскопа особистих історій у цьому нюансованому дослідженні стійкості, ідентичності та надії аж до наших днів.

Творча команда:
Режисерська робота: ​​Марія Стоянова
Копродюсування: Каріанне Берге, Карстен Аанонсен
Сценарій: Марія Стоянова
Операторська робота: Михайло Стоянов
Звук: Василь Явтушенко
Музика: Антон Дегтярьов
Виробництво:
Копродукція: Indie Film
Фінансування:
Залучені фінансові партнери або фонди: IDFA Bertha Fund (Нідерланди), ESFUF, Eurimages, Український Інститут, Український Культурний Фонд
Дистриб'юція:
Територїі попередніх продажів: Україна, Норвегія
Контактна особа:
Фестивалі

Воркшопи B2B Doc Script Development workshop (2019), IDFAcademy (2019), AstraFilmLab (2019), GoEast IFF East-West Talent Lab (2019), EURODOC20 (2020), VDR Rough Cut (2022), Docu Rough Cut Boutique (2022)

Подай свій проєкт до каталогу