Гості з Харкова

Статус виробництва
Завершені
Рік початку виробництва
2022
Дата релізу
2023
Країна(и) (ко)продукції
Україна
Мова діалогів
Українська, Російська
Тривалість
20’

Неля та Олександр надають притулок сім'ям, що втікають з Харкова, забезпечуючи їх житлом та землею у своєму селі. Але коли новоприбулі намагаються пристосуватися до сільського життя, їхній спільний врожай починає зменшуватися. Чи зможуть селяни і містяни зрозуміти один одного та врятувати город?

Неля, власниця музею-садиби «Омелькова хата», разом зі своїм чоловіком Олександром допомагають адаптуватися в селі переселенцям, які рятувалися від бомбардувань та обстрілів у Харкові. Вони стають один для одного друзями. 
Боячись, що через війну на всіх них чекає голод, Неля виділяє великий город з посадковим насінням для переселенців, де вони мають можливість посадити картоплю та інші овочі. 
Але з часом стає зрозуміло, що переселенці з міста не готові до важкої фізичної роботи на городі, і сподіваються, що війна скоро закінчиться. 
Без догляду посаджений врожай починає псуватися. 
Чи вдасться їм знати компроміс, врятувати город і свої взаємовідносини?

Творча команда:
Режисерська робота: Галина Лаврінець
Сценарій: Галина Лаврінець
Операторська робота: Євген Козенко
Звук: Андрій Борисенко
Музика: Микита Моісеєв
Виробництво:
Фінансування:
Залучені фінансові партнери або фонди: Фільм створено в межах програми «Civil Pitch 2.0», яка реалізується ГО «Докудейз» як частина проєкту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні
Контактна особа:
Фестивалі
Участь на Hot Docs, Docudays UA, Odesa International Film Festival, MICT Film Festival, Minimalen (2024)

Подай свій проєкт до каталогу