Окуповані

Статус виробництва
Work in Progress
Рік початку виробництва
2023
Дата релізу
2025
Країна(и) (ко)продукції
Україна, Німеччина, Боснія і Герцеговина
Мова діалогів
Боснійська, Українська, Німецька
Тривалість
75’

Подорож життям трьох жінок з України, Боснії та Німеччини про те, як їм вдається подолати травму зґвалтування на війні, а також шукати справедливості, відновлюючи свою силу та гідність.

«Окуповані» — це болісна мандрівка життям Людмили, Елізи та Сабіни — жінок з України, Німеччини та Боснії, яким вдається подолати травму сексуального насильства під час війни. Фільм досліджує їхній особистий шлях від травми до зцілення, наголошуючи на силі, гідності та прагненні до справедливості.
Сексуальне насильство під час війни, зброя, яка використовується у всьому світі, навмисно спрямована на приниження та знищення цивільного населення. На противагу увазі ЗМІ до шокуючих подробиць злочину, фільм «Окуповані» звертається до особистих історій тих, хто вижив, заповнюючи пробіл співпереживанням.

Творча команда:
Режисерська робота: Зоя Волк (Nee Domaskina), Тетяна Ганжа
Копродюсування: Зоя Волк (Nee Domaskina)
Операторська робота: Олена Кириченко
Виробництво:
Фінансування:
Загальний бюджет: €318160
Затверджене фінансування: €235000
Залучені фінансові партнери або фонди: Ukrainian Cultural Fund (Україна), IWM Documenting Ukraine Grant (Україна), VIDNOVA writing grant (Україна), ESFUF - European Solidarity Fund For Ukrainian Film Development (Україна), SWR/Arte - broadcast co-production (Німеччина)
Дистриб'юція:
Територїі попередніх продажів: Німеччина, Франція

Подай свій проєкт до каталогу