Алло, я на горі

Статус виробництва
Завершені
Рік початку виробництва
2023
Дата релізу
2023
Країна(и) (ко)продукції
Україна
Мова діалогів
Українська
Тривалість
13’

У зруйнованому Ізюмі, на Харківщині, гора Крем’янець стає «островом спілкування», де люди ловлять зв’язок, щоб поговорити з рідними після місяців російської окупації.

Фільм-етюд про місто Ізюм на Харківщині. Місто зазнало значних руйнувань під час боїв і навіть після звільнення перебувало в ізоляції – туди неможливо було дістатися громадським транспортом, мобільний зв’язок не працював. Чи не єдиним місцем, де все ж можна було зловити сигнал, стала найвища точка Ізюму – гора Крем’янець. Після місяців окупації це місце перетворилося на «острів спілкування», куди люди приходили, щоб знову за довгий час зв'язатися зі своїми рідними та близькими.

Творча команда:
Режисерська робота: Ліза Пирожкова
Продюсування: Ліза Пирожкова
Сценарій: Ліза Пирожкова, Дмитро Тяжлов
Операторська робота: Ліза Пирожкова
Звук: Владислав Сіренко
Монтаж: Дмитро Тяжлов
Контактна особа:
Фестивалі
Допрем’єрний показ на Фестивалі американського кіно «Незалежність» (2023), Нагорода за «Найкращий документальний короткометражний фільм» на Карпатському Гірському Міжнародному Кінофестивалі (2023), Участь у кіноринку на Фестивалі короткометражного кіно в Клермон-Феррані (2023), Участь та нагорода у конкурсі короткометражного документального кіно «Ліфт» (2024)

Подай свій проєкт до каталогу