Дні, які хочеться забути

Статус виробництва
Work in Progress
Дата релізу
2024
Країна(и) (ко)продукції
Франція, Україна, Австрія
Мова діалогів
Амхарська, Українська, Сербська, Російська, Німецька, Англійська
Тривалість
210’
Веб-сторінка фільму

Кінотриптих з трьох фільмів – «MILITANTROPOS», «PALINGENESION» та «COSMOMORPHOSIS» спостерігає за тим, як війна в Україні змінює людей, простір і впливає на світ. Різні особисті переживання об'єднуються в цілісний колективний досвід, показуючи вплив і присутність війни на всіх рівнях буття.

Кінотриптих, розділений на три 70-хвилинні частини, кожна з яких досліджує різні явища війни, пов'язані між собою смисловими, художніми та візуальними підходами. Перша частина, «MILITANTROPOS», досліджує потужний вплив війни на поведінку людини. Зміна сприйняття смерті – у фокусі другої частини триптиху під назвою «PALINGENESION». Через особисті історії кількох людей ми проходимо через колективне переживання і прийняття спільного горя українців. Від індивідуальної пам'яті другої частини ми переходимо до колективної у третій – «COSMOMORPHOSIS». Тут ми досліджуємо зв'язок між війною в Україні та рештою світу.

Творча команда:
Продюсування: Євген Рачковський
Копродюсування: Ральф Вайзер (Mischief Films), Набіль Белласен (Les Valseurs Bordeaux)
Сценарій: Аліна Горлова, Єлизавета Сміт, Семен Мозговий, Максим Наконечний
Операторська робота: В'ячеслав Цветков, Христина Лизогуб, Денис Мельник
Виробництво:
Фінансування:
Залучені фінансові партнери або фонди: MG - Square Eyes, Sundance Documentary Fund, ESFUF, ARTE Germany and SWR, Ministry of Culture Austria, Austrian Film Institute, Vienna Film Fund, Austrian Film Fund , MEDIA, Region Nouvelle-Aquitaine, Filmboost Germany, SüdKultur Fonds, Visions Sud Est, IDF Bertha Fund, Gotebourg fund, IWM: Documenting Ukraine
Контактна особа:
Фестивалі
Участь на Berlinale Talents - Talent Lab section – Doc Station (2023), VdR–Industry - Visions du Réel - Нагорода the Visions sud est - VSEAward (2023), Спеціальна відзнака на IDFA Forum - Презентація чорнового монтажу (2023)

Подай свій проєкт до каталогу