#eсooko

Docudays UA запрошує всіх охочих узяти участь у конкурсі Instagram-фото, присвяченому екологічним проблемам в Україні.

 

На цю ідею нас надихнув фотопроект #EveryDayClimateChange. Потроху відкриваємо секрети: у рамках Docudays UA-2017 відбудеться виставка найкращих робіт проекту.

 

#EveryDayClimateChange – це Instagram-стрічка, у якій понад сорок фотографів та фотографок, які мешкають на п’яти континентах, щодня розповідають про наслідки глобального потепління в усьому світі. Цей проект поєднує фотографію, екоактивізм та соціальні мережі, щоб фіксувати наслідки змін клімату для нашої планети, поширювати інформацію про ці процеси та заохочувати людей до спільної боротьби з ними. Фотографії з проекту демонструють, що зміни клімату – це повсякденна реальність для всіх нас, яка вимагає рішучої та спільної протидії.

 

Конкурс, що організовує наш фестиваль, має на меті привернути увагу активних громадян та громадянок України не лише до загальної проблеми змін клімату, а й до конкретніших негативних впливів людської діяльності на навколишнє середовище. Публікуйте на Instagram-платформу для участі в конкурсі роботи (фотографія та супровідний текст), що розповідають про шкідливий вплив людської діяльності на довкілля в Україні (причини та наслідки забруднення) та/або показують шляхи вирішення екологічних проблем.

 

Хто може взяти участь

 

Усі охочі користувачки й користувачі платформи Instagram.

 

Як узяти участь у конкурсі

 

Публікуйте на Instagram-платформу фотографію, яка відповідає темі конкурсу, із хештегами #eсooko та #DocudaysUA і детальним підписом, що пояснює, як саме ця фотографія розкриває ту чи іншу екологічну проблему в Україні.

 

Зверніть увагу! Вжити правильні хештеги – критично важливо для участі в конкурсі. Якщо хештег буде відсутній або в ньому буде помилка, вашу роботу не побачать відбірники. Також важливо, щоб фотографію супроводжував вичерпний підпис, оскільки роботу насамперед оцінюватимуть за її змістом. Тобто зважатимуть на художню якість фотографії разом із текстом. Одна людина може брати участь у конкурсі з необмеженою кількістю робіт.

 

Дедлайн для публікації усіх робіт – 28 лютого 2017 року, 23:59 за східноєвропейським часом.

 

Фотографії, які будуть опубліковані після зазначеного часу, не братимуться до уваги.

 

Результати конкурсу

 

Відбіркова комісія обере найкращі роботи, які будуть надруковані та виставлені в рамках Docudays UA-2017. На авторок та авторів фотографій, відібраних для виставки, чекатимуть приємні сюрпризи від команди фестивалю. На закритті фестивалю оголосять переможницю чи переможця конкурсу, які отримають спеціальний приз від партнерів конкурсу. 

 

Конкурс організований за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні. Партнери конкурсу: ГO «Українська молодіжна кліматична асоціація»

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022