a

2014: проведення аудиту фінансової звітності проекту

Херсонська міська Асоціація журналістів «Південь» оголошує тендер на пошук аудиторської компанії для проведення аудиту фінансової звітності проекту міжнародної технічної допомоги «10-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA» як це передбачено Угодою між Херсонською міською Асоціацією журналістів «Південь» та Шведським агентством з питань міжнародного співробітництва (Sida).

 

Аудит має бути проведений незалежним і кваліфікованим аудитором (Certified Public Accountant/Authorised Public Accountant), який має досвід проведення аудиту в громадських організаціях, у відповідності до міжнародних стандартів аудиту, встановлених Міжнародною федерацією бухгалтерів (IFAC). Аудит має розпочатися не пізніше 10 березня 2014 року і аудитор має надати організації Листи про результати аудиту не пізніше 1 травня 2014 року.

 

Завдання та обсяг аудиту:

  • Провести аудит фінансової звітності за період з 15 грудня 2012 по  28 лютого 2014 року, яка була надана донорові, і підготувати аудиторський висновок згідно ISA 800/805 стосовно того, чи надана донорові фінансова звітність проекту «10-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA», відповідає даним бухобліку Херсонської місьмої Асоціації журналістів «Південь» і вимогам Sida щодо фінансової звітності.
  • Вивчити, оцінити і надати висновок про відповідність фінансової звітності по проекту «10-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA» та Шведським агентством з питань міжнародного співробітництва (Sida) і відповідним законам та підзаконним актам України, що регулюють бухгалтерський облік та оподаткування.
  • Аудитор повинен на вибірковій основі проаналізувати існуючу супровідну документацію, пов’язану з витратами, зазначеними у фінансовій звітності. Вибірка для перевірки має спиратись на проведений аудитором аналіз ризиків, і це має бути зазначено в аудиторському звіті. Аудитор повинен повідомити про ідентифіковану суму у випадку відсутності будь-якої супровідної документації.

 

Звітність аудитора:

  • Звіти повинні містити детальну інформацію щодо використаної методології аудиту та обсягу аудиту.
  • Аудиторський висновок має містити запевнення в тому, що аудит виконувався дипломованим аудитором відповідно до міжнародних стандартів.
  • Звіт підписується відповідальним аудитором із зазначенням посади аудитора та найменування аудиторської компанії.
  • Аудитор має представити аудиторський звіт/лист до керівництва. Звіт аудитора повинен містити висновки аудиту, сформовані в процесі аудиторської перевірки. Цей документ має містити посилання на те, яких заходів було вжито за результатами попередньої аудиторської перевірки, чи вжиті заходи були адекватними для усунення визначених недоліків. Лист до керівництва має бути представлений також у разі відсутності виявлених недоліків.
  • Аудитор повинен розробити рекомендації стосовно усунення будь-яких визначених слабких сторін. Рекомендації мають бути представлені в порядку їх пріоритетності.
  • Обсяг звіту не повинен перевищувати 20 сторінок. Звіт має бути підготовлений англійською та українською мовами та має бути наданий ХМАЖ “Південь” у двох друкованих примірниках кожною мовою, а також надісланий в електронній формі протягом двох тижнів після останнього візиту до організації.

Умови участі в тендері:

Компанія, яка подається на тендер повинна до 21 лютого 2014 року надіслати на поштову адресу ХМАЖ «Південь», 73000, м. Херсон, вул. Фрунзе, 2, оф. 24, такий перелік документів:

 

1. Свідоцтво/виписку про реєстрацію аудиторської компанії.

2. Сертифікат на право займатись аудиторською діяльністю.

3. Документи, які підтверджують, що організація може проводити перевірку у відповідності до міжнародних стандартів аудиту, виданих Міжнародною федерацією бухгалтерів (IFAC).

4. Документи, які підтверджуються досвід роботи компанії з неприбутковими організаціями та досвід аудитів проектів технічної допомоги, що фінансуються Sida.

5. Комерційну пропозицію та контакти відповідальної особи, яка уповноважена відповідати на запитання щодо тендерної пропозиції.

 

Контактна особа ХМАЖ «Південь»: Денис Костюнін, тел.: (067) 551-68-28, denis.docudays@gmail.com

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022
Тендерне оголошення на пошук аудиторської компанії для проведення аудиторської перевірки
до 31 травня 2021
Тендер на організацію PR-кампанії 18-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA
до 25 лютого 2021
Тендер на технічну підтримку (оренду обладнання) для проведення 18-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA
до 23 березня 2021
Тендер на субтитрування фільмів для проведення 18-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA
до 11 березня 2021
Тендер на виготовлення рекламних роликів та роликів для анонсування програм 18-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA
до 11 березня 2021
Тендер на виготовлення сувенірної продукції 18-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA
до 05 березня 2021
Тендер серед готелей міста Києва на забезпечення проживанням гостей 18-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA з 26 березня по 04 квітня 2021 року
до 10 березня 2021
Тендер на забезпечення проїзду учасників 18-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA
до 10 березня 2021