a

2014: проведення аудиту фінансової звітності проекту

Херсонська міська Асоціація журналістів «Південь» оголошує тендер на пошук аудиторської компанії для проведення аудиту фінансової звітності проекту міжнародної технічної допомоги «10-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA» як це передбачено Угодою між Херсонською міською Асоціацією журналістів «Південь» та Шведським агентством з питань міжнародного співробітництва (Sida).

 

Аудит має бути проведений незалежним і кваліфікованим аудитором (Certified Public Accountant/Authorised Public Accountant), який має досвід проведення аудиту в громадських організаціях, у відповідності до міжнародних стандартів аудиту, встановлених Міжнародною федерацією бухгалтерів (IFAC). Аудит має розпочатися не пізніше 10 березня 2014 року і аудитор має надати організації Листи про результати аудиту не пізніше 1 травня 2014 року.

 

Завдання та обсяг аудиту:

  • Провести аудит фінансової звітності за період з 15 грудня 2012 по  28 лютого 2014 року, яка була надана донорові, і підготувати аудиторський висновок згідно ISA 800/805 стосовно того, чи надана донорові фінансова звітність проекту «10-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA», відповідає даним бухобліку Херсонської місьмої Асоціації журналістів «Південь» і вимогам Sida щодо фінансової звітності.
  • Вивчити, оцінити і надати висновок про відповідність фінансової звітності по проекту «10-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA» та Шведським агентством з питань міжнародного співробітництва (Sida) і відповідним законам та підзаконним актам України, що регулюють бухгалтерський облік та оподаткування.
  • Аудитор повинен на вибірковій основі проаналізувати існуючу супровідну документацію, пов’язану з витратами, зазначеними у фінансовій звітності. Вибірка для перевірки має спиратись на проведений аудитором аналіз ризиків, і це має бути зазначено в аудиторському звіті. Аудитор повинен повідомити про ідентифіковану суму у випадку відсутності будь-якої супровідної документації.

 

Звітність аудитора:

  • Звіти повинні містити детальну інформацію щодо використаної методології аудиту та обсягу аудиту.
  • Аудиторський висновок має містити запевнення в тому, що аудит виконувався дипломованим аудитором відповідно до міжнародних стандартів.
  • Звіт підписується відповідальним аудитором із зазначенням посади аудитора та найменування аудиторської компанії.
  • Аудитор має представити аудиторський звіт/лист до керівництва. Звіт аудитора повинен містити висновки аудиту, сформовані в процесі аудиторської перевірки. Цей документ має містити посилання на те, яких заходів було вжито за результатами попередньої аудиторської перевірки, чи вжиті заходи були адекватними для усунення визначених недоліків. Лист до керівництва має бути представлений також у разі відсутності виявлених недоліків.
  • Аудитор повинен розробити рекомендації стосовно усунення будь-яких визначених слабких сторін. Рекомендації мають бути представлені в порядку їх пріоритетності.
  • Обсяг звіту не повинен перевищувати 20 сторінок. Звіт має бути підготовлений англійською та українською мовами та має бути наданий ХМАЖ “Південь” у двох друкованих примірниках кожною мовою, а також надісланий в електронній формі протягом двох тижнів після останнього візиту до організації.

Умови участі в тендері:

Компанія, яка подається на тендер повинна до 21 лютого 2014 року надіслати на поштову адресу ХМАЖ «Південь», 73000, м. Херсон, вул. Фрунзе, 2, оф. 24, такий перелік документів:

 

1. Свідоцтво/виписку про реєстрацію аудиторської компанії.

2. Сертифікат на право займатись аудиторською діяльністю.

3. Документи, які підтверджують, що організація може проводити перевірку у відповідності до міжнародних стандартів аудиту, виданих Міжнародною федерацією бухгалтерів (IFAC).

4. Документи, які підтверджуються досвід роботи компанії з неприбутковими організаціями та досвід аудитів проектів технічної допомоги, що фінансуються Sida.

5. Комерційну пропозицію та контакти відповідальної особи, яка уповноважена відповідати на запитання щодо тендерної пропозиції.

 

Контактна особа ХМАЖ «Південь»: Денис Костюнін, тел.: (067) 551-68-28, [email protected]

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022
Тендер серед готелів міста Києва на забезпечення проживанням гостей 19 Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA з 25 березня по 3 квітня 2022 року
до 07 лютого 2022
Тендер на субтитрування фільмів для 19 Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA з 25 березня по 03 квітня 2022 року
до 08 лютого 2022
Громадська організація «Докудейз» оголошує тендер на проведення фінансового аудиту діяльності організації
до 14 лютого 2022
Повторний тендер на субтитрування фільмів для 19-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA з 25 березня по 03 квітня 2022 року. Попередній тендер не відбувся через недостатню кількість заявок
до 16 лютого 2022
Тендер на оренду конференцзалів та харчування учасників заходів під час проведення 19-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA з 25 березня по 03 квітня 2022 року
до 07 березня 2022