a

Тендер на проведення аудиту фінансової звітності проекту

Громадська організація «Південь» оголошує тендер на пошук аудиторської компанії для проведення аудиту фінансової звітності проекту міжнародної технічної допомоги «11-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA» як це передбачено Угодою між Херсонською міською Асоціацією журналістів «Південь» (нова назва – Громадська організація «Південь» та Шведським агентством з питань міжнародного співробітництва (Sida). Аудит має бути проведений незалежним і кваліфікованим аудитором (Certified Public Accountant/Authorised Public Accountant), який має досвід проведення аудиту в громадських організаціях, у відповідності до міжнародних стандартів аудиту, випущеними IAASB. Аудит має розпочатися не раніше 1 травня 2015 року і аудитор має надати організації Листи про результати аудиту не пізніше 27 травня 2015 року.

 

Завдання та обсяг аудиту

Провести аудит фінансової звітності за період з 1 листопада 2013 по  31 грудня 2014 року, яка буде надана донорові, і підготувати аудиторський висновок згідно MCA 800/805 стосовно того, чи відповідає фінансовий звіт за проектом «11-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA» інструкціям Sida щодо фінансової звітності, сформульованим в угоді між Sida та Громадською організацією «Південь».

 

Вивчити, оцінити і надати висновок про відповідність фінансової звітності по проекту «11-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA» та Шведським агентством з питань міжнародного співробітництва (Sida) і відповідним законам та підзаконним актам України, що регулюють бухгалтерський облік та оподаткування.

 

Звітність аудитора

Звіти повинні містити детальну інформацію щодо використаної методології аудиту та обсягу аудиту. Аудиторський висновок має містити запевнення в тому, що аудит виконувався дипломованим аудитором відповідно до міжнародних стандартів. Звіт підписується відповідальним аудитором із зазначенням посади аудитора та найменування аудиторської компанії. Аудитор має представити аудиторський звіт/лист до керівництва. Звіт аудитора повинен містити висновки аудиту, сформовані в процесі аудиторської перевірки. Цей документ має містити посилання на те, яких заходів було вжито за результатами попередньої аудиторської перевірки, чи вжиті заходи були адекватними для усунення визначених недоліків. Лист до керівництва має бути представлений також у разі відсутності виявлених недоліків. Заходи, які застосувала Громадська організація «Південь» щодо недоліків, визначених при попередніх аудитах, повинні також бути представлені у звіті з аудиту/листі менеджменту. 

 

Аудитор повинен розробити рекомендації стосовно усунення будь-яких визначених слабких сторін. Рекомендації мають бути представлені в порядку їх пріоритетності.

 

Обсяг звіту не повинен перевищувати 20 сторінок. Звіт має бути підготовлений англійською та українською мовами та має бути наданий ГО «Південь» у двох друкованих примірниках кожною мовою, а також надісланий в електронній формі протягом двох тижнів після останнього візиту до організації.

 

Додаткове завдання

Відповідно до узгоджених процедур 4400 в індивідуальному Технічному завданні, що мусить бути схвалене Sida.

  • Простежити, чи виділені на проект зарплатні кошти задокументовані протягом року у системний спосіб, і пересвідчитися, чи кошти на заробітні плати можна перевірити за допомогою достатньої підтверджуючої документації.
  • На основі істотності та ризиків аудитор повинен перевірити наявність підтверджуючої документації щодо виділених коштів.
  • Простежити, чи застосувала Громадська організація «Південь» наступні рекомендації із оцінки внутрішнього контролю/системного аудиту за результатами аудиторської перевірки минулого періоду.
  • Відповідність організації правилам та інструкціям щодо податків та соціальних зборів.
  • Простежити, чи ГО «Південь» дотримувалася інструкцій із закупівель, доданих до угоди.

Звіт по додатковому завданню, згідно із узгодженими процедурами у параграфі ІІІ, повинен бути наданий в окремій частині, відповідно до технічного завдання.

 

Умови участі у тендері

Компанія, яка подається на тендер повинна до 19 квітня 2015 року надіслати на e-mail tender.pivden@gmail.com або на поштову адресу ГО «Південь», 73000, м. Херсон, вул. Фрунзе, 2, оф. 24, такий перелік документів:

1. Свідоцтво/виписку про реєстрацію аудиторської компанії.

2. Сертифікат на право займатись аудиторською діяльністю.

3. Документи, які підтверджують, що організація може проводити перевірку у відповідності до міжнародних стандартів аудиту, випущеними IAASB.

4. Документи, які підтверджуються досвід роботи компанії з неприбутковими організаціями та досвід аудитів проектів технічної допомоги, що фінансуються Sida.

5. Комерційну пропозицію та контакти відповідальної особи, яка уповноважена відповідати на запитання щодо тендерної пропозиції.

 

Контактна особа ГО «Південь»

Денис Костюнін, тел.: (067) 551-68-28, denis.docudays@gmail.com

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Тендер на забезпечення проїзду учасників та учасниць 17-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA
до 29 січня 2020
Тендер на виготовлення рекламних роликів та роликів для анонсування програм 17-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA
до 29 січня 2020
Тендер на виготовлення промоційного ролику проекту «Docu/Clubs network for reforms»
до 07 лютого 2020
Тендер на виготовлення сувенірної продукції 17-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA
до 17 лютого 2020
Тендер на друк поліграфії 17-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA
до 17 лютого 2020
Тендер на забезпечення проведення літнього тренінгового табору для модераторів кіноклубів медіапросвіти з прав людини Docudays UA
до 14 лютого 2020
Тендер на оренду конференцзалів та харчування учасників заходів під час проведення 17-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA
до 17 лютого 2020
Тендер на трансфер учасників 17-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA
до 17 лютого 2020