Правила

21 Docudays UA відбудеться в кінотеатрах «Жовтень» і «КІНО42», Будинку кіно, а також онлайн на платформі DOCUSPACE.

Якщо бажаєте відвідати покази та події 21 Docudays UA, у вас є можливість купити абонемент, квитки або скористатися пільгами. Також ви можете отримати індустрійну акредитацію або акредитацію преси. Будь ласка, зверніть увагу на алгоритм дій у разі повітряної тривоги.

Зміст:

КВИТКИ

НА ЯКІ ПОДІЇ ПОТРІБНІ КВИТКИ

З 1 по 9 червня — на всі сеанси кінопрограми в кінотеатрі «Жовтень».
Вартість квитків: 60–120 грн — залежно від сеансу. 

Фестивальні покази тривають із 10:00 до 22:30. Квиток надає право зайняти будь-яке вільне місце в залі, крім зарезервованих фестивалем. Один квиток може використати лише один/-на глядач/-ка — на відвідування одного сеансу.

ВІЛЬНИЙ ВХІД:

 • на дискусії та Q&A;

 • на події DOCU/СИНТЕЗ та проєкту «Архів війни»;

 • на події DOCU/КЛАС;

 • на заходи правозахисної програми Rights Now!.

Для участі в деяких заходах потрібна попередня реєстрація, про що в програмі зазначено окремо.

 

Вхід на церемонії відкриття та нагородження переможців/-ниць фестивалю відбудеться за запрошеннями та квитками. У власників/-иць абонементів також буде змога забронювати квиток на церемонію відкриття (кількість місць обмежена).

ДЕ ПРИДБАТИ КВИТКИ

Квиток можна придбати у фестивальних касах та на сайті docudays.ua з 24 травня. Продаж або бронювання квитків за абонементами та акредитаціями припиняється за 10 хв до початку сеансу. 

ФЕСТИВАЛЬНІ КАСИ

Кінотеатр «Жовтень», вул. Костянтинівська, 26. 

Каси працюють із 10:00 до 20:00. 

(тут можна придбати квитки лише на сеанси, що відбудуться в «Жовтні»)

 

Кінотеатр «КІНО42», вул. Костянтинівська, 11-Б. 

Каси працюють із 10:00 до 20:00. 

(тут можна придбати квитки лише на сеанси, що відбудуться в «КІНО42»)

 

Онлайн-покази фільмів на docuspace.org, а також продаж квитків на ці сеанси стартують 2 червня. Фільми на docuspace.org будуть доступні для перегляду виключно на території України.

ПІЛЬГИ 

Пенсіонер(к)и, учасники/-иці бойових дій та ветеран(к)и війни можуть отримати безплатний квиток у фестивальних касах та онлайн. На один сеанс можна одержати лише один квиток. Узяти квитки на паралельні сеанси — неможливо. Квиток можна отримати у переддень або в день показу.

 

Студент(к)ам при купівлі квитків надається знижка 50 %.

 

Пільговий квиток дійсний за умови пред’явлення відповідного посвідчення контролеру/-ці на вході до кінозали. 

ФЕСТИВАЛЬНІ АБОНЕМЕНТИ

Кіноман(к)и можуть отримати фестивальний абонемент. Це дозволить відвідати велику кількість сеансів та заощадити кошти. Фестивальний абонемент надає змогу бронювати квитки на покази в кінотеатрі «Жовтень» з 31 по 6 червня. На один сеанс можна одержати лише один квиток. Взяти квитки на паралельні сеанси — неможливо.


До 30 травня:
вартість абонемента — 800 грн;
студентський абонемент — 500 грн.


З 31 травня:
вартість абонемента — 1200 грн;
студентський абонемент — 700 грн.


Щоб придбати абонемент, вкажіть ім’я, прізвище, електронну пошту та телефон. Якщо оплата пройшла успішно, вам надійде електронний лист із необхідною інформацією та сертифікатом. У сертифікаті не будуть зазначені ім’я та прізвище.

22 травня ви отримаєте електронний PDF-бейдж на електронну пошту. З міркувань екології, ви можете відмовитись від отримання паперового бейджа.

Якщо ви студент/-ка, вкажіть, будь ласка, номер вашого студентського квитка при купівлі. Студентський квиток також потрібно показати при отриманні абонемента.

Можливості абонемента:

 • надає змогу бронювати до 5 квитків одночасно із 24 травня;

 • якщо ви бажаєте забронювати наступний квиток, але у вас уже заброньовано 5 квитків, вам необхідно скористатися одним із бронювань або скасувати одне з них за посиланням;

 • на один сеанс можна забронювати один квиток;

 • діє в кінотеатрі «Жовтень» з 1 по 6 червня;

 • надає змогу бронювати квитки на церемонію відкриття, яка відбудеться 31 травня, за наявності вільних місць у залі;

 • змога скористатися «щасливими хвилинами», якщо ви не забронювали квиток вчасно;

 • у разі втрати парового бейджа, ви можете продовжувати користуватися електронним у PDF.

ФЕСТИВАЛЬНІ АКРЕДИТАЦІЇ

 • Представники/-иці ЗМІ можуть отримати акредитацію преси, заповнивши форму за посиланням.

 • Кінопрофесіонал(к)и можуть отримати індустрійну акредитацію DOCU/PRO.

ІНДУСТРІЙНА АКРЕДИТАЦІЯ

Індустрійну акредитацію DOCU/PRO можуть отримати режисер(к)и, продюсер(к)и, кінематографіст(к)и, дистриб’ютор(к)и, фестивальні відбірники/-иці, студент(к)и кіновишів й усі, хто активно працює у сфері кіноіндустрії в Україні та за кордоном. 


До 19 травня:
вартість індустрійної акредитації — 850 грн.


З 20 травня:
вартість індустрійної акредитації — 1200 грн.

Можливості індустрійної акредитації DOCU/PRO:

 • всі опції фестивального абонемента;

 • доступ до серії щоденних лекцій, майстеркласів і зустрічей від провідних спеціалістів/-ок міжнародної та української індустрії — детальна програма буде опублікована в травні;

 • доступ до фільмів фестивалю та фестивальних подій (скористатися цим доступом зможуть ті, хто планує відвідати фестиваль у Києві, та / або скористатися доступом до лімітованої програми фільмів відеоруму);

 • можливість отримати  квиток на церемонію відкриття Docudays UA-2024 (кількість місць обмежена).

Більше деталей — тут.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ДО ПОЧАТКУ СЕАНСУ

 1. Продаж квитків припиняється за 10 хв. до початку сеансу.

 2. Ми будемо вдячні, якщо ви займете ваше місце в залі за 10 хв. до початку сеансу.

 3. Якщо ви не забронювали квиток за фестивальним абонементом чи акредитацією, можете скористатися «щасливими хвилинами». Це опція, яка дозволяє зайняти вільні місця в залі за умови їх наявності. Вхід до зали відбувається за вказівкою контролера/-ки після початку сеансу, в порядку живої черги. 

 4. Власники/-иці квитків, які запізнилися, можуть також скористатися «щасливими хвилинами», зайнявши чергу. В разі запізнення більше ніж на 10 хвилин, квиток анулюється.

 5. Просимо брати напої до зали лише в закритих пляшках та герметичних термочашках. Зважаючи на особливості формату фестивального показу, ми не дозволяємо проносити до зали попкорн або іншу їжу. 

КВИТОК АБО БЕЙДЖ АНУЛЮЄТЬСЯ, ЯКЩО:

 1. Ви порушуєте правила фестивалю або ваша поведінка може спричинити пошкодження майна кінотеатру, є образливою та неприпустимою щодо глядачів/-ок, співробітників/-иць фестивалю та кінотеатру.

 2. Ви здійснюєте несанкціоновану організатор(к)ами фестивалю фото- й відеозйомку в залі під час кінопоказу.

Вартість анульованого квитка або бейджа не повертається.

АЛГОРИТМ ДІЙ У РАЗІ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ 

У разі повітряної тривоги сеанс буде перервано і ми проситимемо вас залишити залу та перейти в найближче укриття: або безпосередньо в кінотеатрі «Жовтень» (розраховане приблизно на 70 місць), або до найближчої станції метро «Контрактова площа». Наші волонтер(к)и допоможуть вам зорієнтуватися, як дістатися безпечного місця.


Через 10 хвилин після закінчення сигналу повітряної тривоги, ми відновимо покази згідно з графіком або проінформуємо вас про зміни в розкладі в нашому телеграм-каналі та соціальних мережах. Усі квитки та абонементи продовжують діяти. В разі неможливості продовження сеансу або зміни розкладу показів, глядачів/-ок буде поінформовано додатково про опції обміну та повернення квитків на інфостійці та онлайн.
21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024